Język
Wyświetlenia
614
ŚW.FILOMENA 1

JEZUS: Nadszedł dla was czas, abyście wyszli i mówili o Moich Orędziach

JESUS: The time has come for you to go out and speak of My Messages

środa, 17 lipca 2013 roku, godz. 11.40

Moja szczerze umiłowana córko, jak bardzo modlitwy wszystkich Moich ukochanych wyznawców podnoszą Mnie w tej chwili. Jestem w ich sercach i duszach, a ich dusze są uprzywilejowane. Muszę prosić ich o zniesienie drwin, jakie ich spotkają, kiedy będą podążać Moją drogą i nieść Mój Krzyż, bo w odpowiednim czasie zrozumieją, dlaczego tak musi być.

Nie możecie prawdziwie iść za Mną, nie dźwigając bólu Krzyża. Gdy Mnie kochacie, w waszych duszach obecne jest Światło. To czyste Światło jest jak magnes, ponieważ przyciąga ono to, co najgorsze w innych ludziach. Dusze o dobrych intencjach są często atakowane przez ducha zła, aby zadawać ból każdemu, kto podąża za Prawdą Mojego Nauczania.

Kiedy będziecie głosić Prawdę Bożą, zostaniecie znienawidzeni przez tych, którzy nie kochają Boga. Kiedy idziecie za Mną, nawet w milczeniu, to odczuwacie ten sam ból. Ten ból sprawiają ci – a zazwyczaj są oni przez was lubiani i szanowani – którzy atakują was dlatego, że Mnie kochacie i jesteście wierni Mojemu Nauczaniu.

Nadszedł dla was czas, abyście wyszli i mówili o Moich Orędziach.

Jednak dla kapłanów będzie to trudne, bo muszą oni pozostać posłuszni swoim przełożonym. Wielu w Moim Kościele będzie się bało dawać świadectwo o Moich Orędziach, ale nie znaczy to, że nie mogą oni bronić Prawdy Mojego świętego Słowa. Słowo dane Moim apostołom żyje, choć wielu próbuje je uśmiercić. Zauważycie, jak mało jestem publicznie czczony – prawie nigdy.

Moje Nauczanie nie odgrywa już ważnej roli w waszym społeczeństwie. Musicie nalegać, jeśli należycie do któregokolwiek kościoła chrześcijańskiego, aby Moi słudzy nie zapomnieli wspominać Mojego Imienia, gdy nawiązują do dobra, bo dobro nie może pochodzić od kamienia. Dobro może przyjść jedynie od Boga.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/you-cannot-foll…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-07-17-11-4…

__________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Moi umiłowani kapłani i wyświęceni słudzy, nie lękajcie się Mojego Słowa

JEZUS DO KAPŁANÓW: Błagam was, pracujcie usilnie, wykorzystując potęgę środków komunikacji i modlitwy, aby przygotować świat na Moje Powtórne Przyjście

JEZUS: Tak wielu dobrych i świętych kapłanów się połączyło i rozrywają te Orędzia

JEZUS: Ta Misja będzie najbardziej szkalowaną od czasu Mojego Ukrzyżowania, ale wiedzcie, że to jest Misja, która uratuje miliardy dusz

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

JEZUS: Orędzie do kapłanów, biskupów i kardynałów o fałszywym proroku

Mafia Św. Gallena: Franciszek dostał 5 lat na przeróbkę Kościoła

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

JEZUS: Błogosławię was i daję wam odwagę, mądrość, wiedzę i Łaski do kontynuowania Mojego Dzieła na ziemi
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w JEZUS: Dlaczego odrzucacie Moje ostrzeżenia, przygotowujące do Mojego Powtórnego Przyjścia? Błagam ….