Clicks116

Kolejna transza pieniędzy od ministra Gowina dla Żydów na antypolską propagandę

Kolejna transza pieniędzy od ministra Gowina dla Żydów na antypolską propagandę
Kategoria: Archiwum, Polecane, Polityka, Polska, Ważne
Autor:
Redakcja
, 28 marca 2019

Grzegorz Krzyżewski / Fotonews /Fakt24

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, kierowanego przez ministra Gowina, pojawiła się lista czasopism zakwalifikowanych do finansowania w ramach programu „Wsparcie dla czasopism naukowych”. Pod pozycją nr. 215 widnieje periodyk „Zagłada Żydów. Studia i materiały” wydawany przez Centrum Badań nad Zagładą Żydów. Oznacza to, że rząd PiS po raz kolejny dofinansuje antypolskie środowisko, które ostatnio zasłynęło tezą, że: “Polacy zabili na wsiach więcej Żydów niż Niemcy w obozach zagłady”.
“Zamknij mordę Polko”
O zamiarze zmiany historii na wersję żydowską przez “Centrum Badań nad Zagładą Żydów” świadczy dobitnie cytat z ich strony
“Zagłada Żydów, która wydarzyła się na polskiej ziemi i w polskiej obecności, w świadomości historycznej przeważającej części Polaków nie należy jak dotąd ani do historii Polski, ani też nie stanowi części polskiego losu. Uważamy, że należy to zmieniać. Dlatego chcemy łączyć pracę badawczą z działalnością edukacyjną, mającą na celu rozpowszechnianie wiedzy oraz kształtowanie postaw”.
Wymownym przykładem stosunku do prawdy historycznej i do Polaków była tzw. Konferencja w Paryżu, gdzie środowisko żydowskich oszczerców et consortes urządziło sobie seans nienawiści skierowany do Polski i Polaków. Szkalowanie narodu polskiego jest możliwe dzięki “wykastrowanej” na życzenie Izraela ustawie IPN.
“Polska jest ojczyzną dwóch narodów”


www.ekspedyt.org/…/kolejna-transza…
olek19801 likes this.