Clicks25
lt.news

Religinga vienuolė sesuo: Apsaugoti Amazonę reiškia apsaugoti homoseksualus

Šiandieninėje Amazonėje gyvenantys indėnai yra „patys pažeidžiamiausi“, JAV vyskupų katalikų žinių tarnybai teigė seseris Džeinė Dwyer (79).

Jos pareiškimas, patalpintas 2:25 minučių vaizdo įraše, pavadinimu „Amazonės veidas Bažnyčiai“ (angl. „An Amazonian Face for the Church“) buvo publikuotas tinklalapyje YouTube.com (liepos 12).

Senolė vakarietiškų pažiūrų moteris, dėvinti civilių drabužius ir papuošalus, Dwyer priklauso Notre Dame de Namur seserims vienuolėms. Moteris gyvena Brazilijoje dar nuo 1972-ųjų.

Dwyer aiškina, jog „vargingieji, juodaodžiai, ūkininkai, moterys, gėjai, homoseksualai yra patys pažeidžiamiausi mūsų (braziliškos) vyriausybės individai.

Gyvenimas Amazonėje vienuolei Dwyer reiškia, jog „privalome ginti tuos žmones, kurie yra pažeidžiamiausi, bet taip pat mums svarbūs atsakyti į klausimą, kas mes esame ir ką mes palaikome“.

Kitais žodžiais tariant: Dwyer siekia „apginti“ gėjus propagandistus, privilegijuotas grupes, kurios yra virš įstatymo ir saugomos visagalio, netoleruotino ir brutalaus lobio.

Paveiksliukas: Jane Dwyer, #newsUyunbaetba