Clicks256

Hilary White: Droga do Rzymu oraz Panowanie Papieża Piotra II?

3 Votes

Kardynał Pietro Parolin i Rycerze Maltańscy

Czy Bergolio osiągnął cel swojej przydatności? A jeśli tak, to co jest następne w agendzie?

W czasie gdy większość oczu wciąż przewlekle spogląda na odpychające wydarzenia w Fatimie oraz obserwuje niebo w poszukiwaniu ognia z góry, młyn pogłosek ponownie rozpala podniecenie. Wokół są ludzie, którzy chcą, aby informacje wyszły na jaw, i oni to właśnie zechcieli wysłać [te informacje Red.] do mnie i innych znanych z podobnej pracy do mojej. Odbyłam także wiele konwersacji z różnymi ludźmi, którzy dzielili się tym, co podsłyszeli. I dlatego przypuszczam, że mniej lub bardziej mam za zadanie, pozbierać w całość te wszystkie części układanki, pochodzące od różnych osób, aby zobaczyć czy tworzą one [spójny] obraz.

(Nota Bene: wszystko to musi być traktowane w trybie przypuszczającym i pod embargiem[1] []… rozmawiamy tutaj o plotkach i spekulacjach, proszę nie zapominać o tym.)

Krótka wersja jest taka, że na koniec 4 letniego panowania Papieża Franciszka Bergolio, każda odrobina władzy i pieniędzy instytucji Kościoła Katolickiego znajduje się obecnie w rękach całkowicie triumfującej posoborowej, sekularystycznej, globalistycznej neo-modernistycznej rewolucji, I dlatego sądzę, że rządy Bergolio nie potrwają już długo. Cel jego [pontyfikatu] został osiągnięty; Zgodnie z wypowiedzią Kard Maradiagi: „nieodwracalna odnowa[2] Kościoła jest dokonana.

Sam Bergolio powiedział, że myśli, że jego pontyfikat będzie trwał około 4 lat. No i proszę. Wiemy, że pewni ludzie[3] postawili go na tym miejscu z pewnych powodów. Miał do wykonania kilka bardzo szczególnych zadań i myślę, że je wykonał. Myślę, że tak ogólnie, jego zadaniem było dokończenie projektu demolki radykalnych rewolucjonistów projektu Watykan II; to jest, totalnej rekonstrukcji Kościoła Katolickiego zgodnie z ich wizją.

To właśnie on został tą niszczycielską kulą wyburzeniową wpuszczoną do struktur instytucjonalnych, maszyną do starcia władzy Kurii, która w szczególności zniszczyła wpływy starych Watykańskich strażników – brokerów władzy, takich jak Sodano i Bertone, nazwiska, których dzisiaj już nie słyszmy. To właśnie on miał zrównać Kościół z świeckimi globalistami pokroju Georga Sorosa, i przekazać całą lub prawie całą kontrolę nad pieniędzmi w ręce Niemców i ich bankierów.

[...]

Czytaj dalej pod: wobronietradycjiiwiary.wordpress.com/…/hilary-white-dr…
Quas Primas
"Czy Bergolio osiągnął cel swojej przydatności? A jeśli tak, to co jest następne w agendzie?" (...) Sam Bergolio powiedział, że myśli, że jego pontyfikat będzie trwał około 4 lat. No i proszę. Wiemy, że remnantnewspaper.com/…/2610-the-gall-o…[3] postawili go na tym miejscu z pewnych powodów. Miał do wykonania kilka bardzo szczególnych zadań i myślę, że je wykonał. Myślę, że tak ogólnie, jego …More
"Czy Bergolio osiągnął cel swojej przydatności? A jeśli tak, to co jest następne w agendzie?" (...) Sam Bergolio powiedział, że myśli, że jego pontyfikat będzie trwał około 4 lat. No i proszę. Wiemy, że remnantnewspaper.com/…/2610-the-gall-o…[3] postawili go na tym miejscu z pewnych powodów. Miał do wykonania kilka bardzo szczególnych zadań i myślę, że je wykonał. Myślę, że tak ogólnie, jego zadaniem było dokończenie projektu demolki radykalnych rewolucjonistów projektu Watykan II; to jest, totalnej rekonstrukcji Kościoła Katolickiego zgodnie z ich wizją.

To właśnie on został tą niszczycielską kulą wyburzeniową wpuszczoną do struktur instytucjonalnych, maszyną do starcia władzy Kurii, która w szczególności zniszczyła wpływy starych Watykańskich strażników – brokerów władzy, takich jak Sodano i Bertone, nazwiska, których dzisiaj już nie słyszmy. To właśnie on miał zrównać Kościół z świeckimi globalistami pokroju Georga Sorosa, i przekazać całą lub prawie całą kontrolę nad pieniędzmi w ręce Niemców i ich bankierów."