Clicks21
uk.news

Колишній глава Банку Ватикану: "Курія могла просто вбити мене"

Італійський економіст і колишній президент Банку Ватикану, Етторе Готті Тедескі, не виключає можливості того, що представники Римської Курії могли замовити його вбивство через спроби навести порядок в корумпованій фінансовій системі Ватикану.

26 березня, відповідаючи на запитання від Iene.MediaSet.it про те, чи могли представники Римської Курії планувати його вбивство, Готті відповів, що серед представників курії є такі люди, "які можуть зробити що завгодно без докорів сумління".

Готті відповів на питання Iene.MediaSet.it в зв'язку з таємничою смертю Давида Россі, який відповідав за роботу з громадськістю в італійському банку Monte dei Paschi di Siena, що знаходиться в руках впливових осіб, які раніше були комуністами. У 2013 році Россі просто випав з вікна.

Готті впевнений в тому, що чотири рахунки в Банку Ватикану, які належали Monte dei Paschi di Siena, використовувалися для відмивання грошей в інтересах політиків (лівого спрямування).

Готті відмовився від публікації інформації про власників таких рахунків, щоб захистити себе і членів своєї сім'ї від можливої загрози.

Зображення: Ettore Gotti Tedeschi, © Sentinelle del mattino International, CC BY-SA, #newsDoxhpppkqa