Język
Napisz komentarz …
predex
Tak tak Jezus przyszedł na ten świat ,żeby zakładac królewstwo w niebie.

Wszytko co powiedział i zrobił Jezus świadczy o tym ,że jest krolem z tego świata, nawet napis na krzyzu , JCHKŻ,korona cierniowa,płaszcz, żydki dobrze wiedziały ,że on jest ich krolem , dlatego go zabiły, Herod wymordował wszytkie dzieci w Betlejem, też dobrze wiedział kim jest Jezus, o tym mu powiedzieli kapłani żydowscy,… Więcej
Myślenie, że wystarczy obwołać Chrystusa Królem Polski a wszystko zmieni się na lepsze, trzeba uznać za iluzoryczne i naiwne, czy wręcz szkodliwe dla rozumienia i . Przypominają ewangelie św., że wprawdzie przed Piłatem Jezus wyznał, iż jest królem, ale wcześniej powiedział, że jego królestwo nie jest z tego świata.
predex
Niestety na razie je3szcze Jezus Chrystus nie jest Krolem Polskiu i nie kroluje , a więc kto kroluje.odpowiedzcie sobie sami.
Wiadomość dla innych wyznawców WIERZEŃ ŻE-Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach został dokonany Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.
predex
Nie ma niestety królowania Jezusa Chrystusa w Polsce, nie chcą tego nasi wspaniali kapłani,

X Piotr zdradził tą tajemnice poliszynela- na 150 biskupów tylko 1-2 jest za intronizacją, dużo co , więc Jezus Chrystus nie króluje w Polsce.
wiec kto króluje jak nie Bóg.
Odpowiedzcie sobie.
Rafał_Ovile
Ojczyzna wierna „prawu Bożemu, poddana władzy Jezusa Chrystusa Króla Polski na mocy intronizacji, byłaby rzeczywistą drogą do Ojczyzny wiecznej i znakiem doczesnego ocalenia narodów”.
grafix lubi to. 
Weronika.S lubi to. 
mk2017
Ksiądz Stanislaw Malkowski, przyjaciel bl. ks. Jerzego Popieluszki, wielki obrońca życia dzieci nienarodzonych w Polsce, święty, Boży kaplan prześladowany w II i III Reczpospolitej. Przez kogo i dlaczego?
Dowiesz się z książki Wojciecha Sumlińskiego pt. '' Ksiądz''. Wlaśnie kończę czytanie. Wszystkim polecam. Można ją kupić tu. Kosztuje 31 zl z przesylką.
sumlinski.com.pl/ksiazki/74-ksiadz.html
Siula lubi to. 
Pokaż 2 polubinia więcej.