Język
Wyświetlenia
3,9 tys.
Quas Primas 12 15

SZOK i PRAWDA!!! Ks. Woźnicki o śmierci ADAMOWICZA.

TUTAJ ALBUM ze słówkiem ks. Woźnickiego

PiotrM
Prawda boli. Ja też zrobiłem kazanko , oj to będzie kazanko. Już w wkrótce audiobook, może jutro pod wieczór na yt.
Premislav
Lata 80. i 90. XX wieku są już za nami. Epoka wojtylianizmu się skończyła. Xięża się budzą z modernistycznego letargu. Przyszedł w końcu czas na oczyszczenie Kościoła. "Barka" i tajemnice światła, jak i wiele wiele więcej heretyckich przeróbek zostaną zapomniane albo zapisane w historii Kościoła tak, jak zostali zapisani katarzy i inni sekciarze.
Premislav
Jeżeli takie kazania są blokowane i usuwane na tym portalu, to znaczy, że ten portal nie jest katolicki. Więcej! Ten portal należy do wrogów Kościoła Katolickiego. X. Woźnicki wspominał o heretykach i sługach Diabła i takimi są pracownicy portalu Gloria.tv. Tak! Do was kieruję te słowa. Jesteście wiernymi Talmudu i niewolnikami Szatana i jeżeli się nie nawrócicie, to prędzej czy później Bóg … Więcej
PiotrM
Premislav Twoja mowa mnie poruszyła. Jesteś w porządku, jak bym siebie słyszał.
Weronika....S
Bardzo dobra analiza problemu pod względem religijnym i moralnym, bez kamuflażu, którym posługują się często zarówno świeccy jak i duchowni.
Tymoteusz
Ks. Michał Woźnicki :

Jeżeli nie oprzesz się o Mszę Świętą w tradycyjnym rycie rzymskim, nie oprzesz się o Matkę Najświętszą, odwieczne nauczanie Kościoła, wypiorą ci mózg i zrobią to słudzy diabła w osobach hierarchów Kościoła, na dziś, który już przestaje być Kościołem Chrystusowym, i pytanie, czy jest Kościołem Antychrysta?” (30:48).
Tymoteusz
Ks. Michał Woźnicki :

Śledzony i prześladowany będzie język nienawiści wobec zła, czyli jako katolik będziesz z tytułu tego, co się wydarzyło, a co masz dzisiaj powiedziane w Bożym Słowie, przez Boga, tu ustami Apostoła Pawła, będziesz z tego tytułu prześladowany i musisz być na to gotowy, bo ty masz zła nienawidzieć, a oni ci powiedzą, że ty masz być na zło obojętny i w imię mowy nienawiści … Więcej
jadare
x Michał Wożnicki to dar Nieba dla Polski,Bogu dzięki,że nie dał się skusić na wyjazd za ocean
Tymoteusz
Z powodu tego, iż została wczoraj skasowana strona w tym samym temacie śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, powtarzam więc tutaj wyłuskane dwie myśli świątobliwego Księdza Michała Woźnickiego. Prawda boli, prawda wypala, prawda daje do myślenia, dlatego też prawdopodobnie została usunięta wcześniejsza strona Szanownego Pascendis Dominicis Gregis.
jacek61
Takich kazań nam trzeba. Bóg zapłać księże.
Quas Primas wspomniała ten post w Może trochę ochłody drogie panie?... SZOK i PRAWDA!!! Ks. Woźnicki o śmierci ADAMOWICZA..