Język
Wyświetlenia
1,8 tys.
ŚW.FILOMENA 1

🔥 "DOBRA ZMIANA": Fala imigrantów zalewa Polskę 🔥

(Kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć.)

Wczoraj pisaliśmy o trzech tysiącach imigrantów, którzy mają trafić do Polski na podstawie podpisanych porozumień uzbeckiej agencji z polskimi przedsiębiorcami, przy czym nie jest to ani pierwsze, ani zapewne ostatnie tego rodzaju porozumienie – tysiące muzułmańskich imigrantów napływają do Polski z Uzbekistanu. A jest to tylko wierzchołek góry lodowej.


Od początku tego roku, jak wynika z oficjalnych danych rządowych, różne polskie urzędy wydały w sumie 343.956 pozwoleń na pobyt stały lub czasowy w Polsce. W tej liczbie zdecydowanie przeważają obywatele Ukrainy, którym wydano 157.832 takie pozwolenia. Ale do Polski ciągną ludzie z całego praktycznie świata, w tym także z krajów muzułmańskich.

Gdy chodzi o kraje afrykańskie, to najwięcej osiedliło się w Polsce w tym roku obywateli Egiptu (1337), Tunezji (859), Algierii (746), Nigerii (743), Maroka (542) i Libii (443). Niewiele jest przy tym państw, których obywatele nie są zainteresowani osiedleniem się w Polsce.

Z Iraku przybyło do Polski w tym roku 1176 osób, a z Syrii – 1063. Ale szczególnie popularnym miejscem do osiedlenia jest Polska dla Turków, skąd od początku tego roku przybyło do Polski 4138 imigrantów. Licznie napływają do nas imigranci z Arabii Saudyjskiej, Iranu, Libanu, Jordanii – w przypadku każdego z tych państw mówimy o setkach osób.

Tłumnie walą do nas nie tylko mieszkańcy azjatyckich (w większości muzułmańskich) państw post-sowieckich (Uzbekistan, Tadżykistan, Kazachstan, Turkmenistan, Kirgistan), ale w większym jeszcze stopniu mieszkańcy Wietnamu (12.431 osób), Chin (9.222) i Indii (8.025). Popularnością cieszy się też Polska wśród mieszkańców Korei Południowej (1.838 osób), Pakistanu (1.423), Nepalu (1302) i Bangladeszu (1.070).

Tak więc w ciągu zaledwie kilku miesięcy do Polski przybyło kilkaset tysięcy imigrantów, w tym kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów, których rzekomo Polska nie miała przyjmować. Najwięcej imigrantów zasiedla Warszawę. Dość powiedzieć, że od początku tego roku wojewoda mazowiecki wydał 110.906 pozwoleń na osiedlenie się w Polsce.

za: www.magnapolonia.org/fala-imigrantow-zalewa-polske/

__________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

DOBRA ZMIANA: Do Polski przybędą tysiące imigrantów muzułmańskich – wiemy, dokąd mają trafić

To dzieje się w Polsce! Dwie muzułmanki uczą islamu w polskich przedszkolach! [WIDEO]

Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany na trzecią wojnę światową

Donald Trump zdecydowanie poprze zainicjowaną przez Polskę koncepcję Trójmorza [ IZRAELA BIS ]

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji.

JEZUS : III wojna światowa wkrótce ukaże się światu.

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Demokracja upadnie, a prawo będzie pochodzić z Ewangelii ...

POŻEGNANIE SYSTEMU I POWITANIE KRÓLA


I POSŁUCHAJ:

Ks. Natanek - Szatan poprzez islam chce teraz wyniszczyć Europę
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Mocny list do prezydenta Dudy: Polonia ma dość PiSu! Rządzący dbają bardziej o interesy Żydów i ….
ŚW.FILOMENA
Tak więc w ciągu zaledwie kilku miesięcy do Polski przybyło kilkaset tysięcy imigrantów, w tym kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów, których rzekomo Polska nie miała przyjmować. Najwięcej imigrantów zasiedla Warszawę. Dość powiedzieć, że od początku tego roku wojewoda mazowiecki wydał 110.906 pozwoleń na osiedlenie się w Polsce.