Język

Prof. Seifert o szokującym wykładzie włoskiego duchownego: zdrada nauczania Jana Pawła II

Austriacki profesor Josef Seifert, współzałożyciel Międzynarodowej Akademii Filozoficznej (IAP) i były członek Papieskiej Akademii Życia (PAŻ) dobitnie wykazał, że wykład – wygłoszony 14 grudnia …
Napisz komentarz
adan2
peccatoribus
bo to nie grzech czy słabości ludzkie są problemem ,problemem jest brak skruchy za nie
peccatoribus
adan2 - napewno znali?--wszyscy zwątpili i uciekli--tylko Jan pozostał i Matka Jego pod Krzyżem!
adan2
peccatoribus
, mówiąc im : 'komu odpuścicie grzechy..."--nie postawił im żadnych warunków , typu " jeśli zachowacie moje nauczanie co do grzechu...", - zaufał im...!--a ty, ufasz sukcesorom apostolskim..hmm.?
==========================
bo oni znali te warunki ,które jasno wynikały z nauczania Chrystusa i nie było potrzeby ich przypominania w każdym momencie
adan2
jeśli takie poglądy, jak wyraził ks. Chiodi nie zostaną odwołane przez niego samego, przez PAŻ, czy przez papieża Franciszka”.
===================================
odpowiedź ...........nie zostaną odwołane i pozostaną bez jakiejkolwiek odpowiedzi
peccatoribus
Weronika.S - Chrystus zaufał swoim uczniom--nie postawił im żadnych warunków --a ty, ..hmm.?--najemnicy?--nie wierzysz w sukcesję biskupią?
Weronika.S
@peccatoribus Nie ufam najemnikom, tylko tym ufam, którzy nie zmieniają nauki Chrystusa i Apostołów oraz pamiętam o słowach św. Pawła, w myśl których są przeklęci ci, którzy głoszą inną czyli tzw. ,,nowa ewangelię,,. Nie po darmo Pismo Święte mówi o najemnikach...
peccatoribus
Weronika.S--Chrystus zaufał swoim uczniom-Aostołom , mówiąc im : 'komu odpuścicie grzechy..."--nie postawił im żadnych warunków , typu " jeśli zachowacie moje nauczanie co do grzechu...", - zaufał im...!--a ty, ufasz sukcesorom apostolskim..hmm.?
Weronika.S
Jakoś nikt nie ma odwagi napisać o zdradzie Ewangelii i tradycyjnego nauczania o rodzinie i małżeństwie, i tu problem generalny. A określenie posoborowe ,,związki niesakramentalne,, to liberalizacja grzechu wewnątrz Kościoła Katolickiego.
turysta569 lubi to. 
Tymoteusz
Austriacki profesor (Josef Seifert) zdruzgotany tym, co się dzieje z PAŻ stwierdził, że jako były długoletni członek Akademii „może jedynie odczuwać głęboki smutek z powodu zdrady celów PAŻ (...)”

Ja natomiast odczuwam głęboki wstręt do Franciszka z powodu zdrady celów PAŻ.

Ks. prof. Maurizio Chiodi’ego uważam jedynie za wykonawcę masońskiej diabolicznej polityki Franciszka.
Rafał_Ovile lubi to. 
rysio
Filozof wydał oświadczenie, w którym napisał, że włoski teolog odrzuca otwarcie fundamentalne nauczanie moralne Kościoła na temat antykoncepcji wyrażone w encyklice Humanae vitae, klarownie wskazujące na istnienie cudownego i głębokiego związku między miłością małżonków a aktem prokreacyjnym, wykluczającym jakąkolwiek możliwość stosowania tzw. sztucznych środków antykoncepcyjnych. Używanie … Więcej