Мова
Перегляди
33
uk.news

Нова апостольська проповідь: Франциск патронує Євангеліє

8 квітня Infovaticana.com виклала оригінальну іспанську версію апостольської проповіді Папи Франциска «Gaudete et exsultate», яку мали опублікувати 9 квітня.

Проповідь таким чином висвітлює споглядальне життя: «не є ознакою здорового життя любити тишу та уникати зустрічі з іншими, бажати спокою та відмовитися від активності, шукати молитви та зневажати служіння» (26). Ця заява йде за невдалою спробою Франциска порівняти свіжі яблука та гнилі груші.

Говорячи про моральне вчення Євангелія, а саме - засудження перелюбу, Франциск навів інший приклад, який розкритикував спробу «звести вчення Ісуса до холодної логіки, яка прагне перемогти над усім» (39).

Припускаючи, що він більш розумний, ніж Святе Письмо, Франциск стверджує, що біблійні автори мали «обмежений концептуальний багаж для вираження деяких реалій», таким чином він вказує на те, що вони могли описати епілепсію як демонічне оволодіння (160).

Однак він милостиво визнає, що принаймні деякі випадки, описані в Євангеліях, все ще можуть мати якесь відношення до зла.

#newsGkufencwsy
uk.news згадав цей пост в Секретний зв'язок між Апостольським повчанням «Gaudete et exsultate» (Радійте й веселіться) та «….