Clicks926

ŚWIADECTWO: UZDROWIENIE SIOSTRY ELŻBIETY

U Pana Boga nie ma przypadków. Nagłe uzdrowienie stało się cudem. Ten cud to nie przypadek, to łaska Boża.

Od 5-ciu lat cierpiałam na astmę, której towarzyszył uciążliwy kaszel. Wszystkie dolegliwości łagodzone były sterydami, zalecanymi przez lekarzy. Wg opinii lekarskich ten stan, miał trwać do końca życia, bowiem astma jest łagodzona doraźnie, ale nie wyleczalna. Bardzo często dusiłam się przez 2-3 min., nie mogąc normalnie oddychać. Każdy duszący zapach, wywoływał u mnie fale duszności i trudności w oddychaniu w konotacji z kaszlem.

Ks. Eugeniusz Grzesik był świadkiem tych napadów.

W sierpniu 2018r. z własnej woli ks Eugeniusz Grzesik modlił się o moje uzdrowienie z kaszlu, wezwaniem w modlitwie wiernych na Mszy Św., którą celebrował, a w której to miałam łaskę uczestniczyć. Na koniec tej ofiary nałożył swoje konsekrowane kapłańskie dłonie na moją głowę i udzielił indywidualnego błogosławieństwa. Po jednym kapłańskim westchnieniu na Eucharystii, dotknęła mnie łaska Boża. Pan Bóg uzdrowił mnie.

Jakież to musiało być westchnienie pełne wiary i kapłańskiej ofiary, że nastąpiło uzdrowienie. To cud. Modlitwa wstawiennicza ks. Eugeniusza została wysłuchana przez Pana Boga. Kaszel ustał zupełnie, nie ma śladów duszności ani astmy. Nie potrzebuję już żadnych leków. Nastąpił całkowity powrót do zdrowia i sił jak przed laty.

Przez kapłańskie dłonie, jak przez kanały, Pan Bóg rozdaje łaski. To wydarzenie nie było gdzieś i kiedyś, lecz tu i teraz. Pan Bóg jest obecny i działa wg własnego uznania. Łaską jesteśmy usprawiedliwieni, łaską jesteśmy zbawieni, bo człowiek żyje tylko z łaski Pana Boga.

Pełna wdzięczności Panu Bogu i kapłanowi
s. Elżbieta Sowała OVd FZŚ


Gloria Tibi Sancta Trinitas, per Christum Dominum Nostrum.
Chwała Tobie Święta Trójco, przez Chrystusa Pana Naszego.

______________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

CUDOWNA MOC MSZY ŚW. I MODLITWY WSTAWIENNICZEJ - TRZY ŚWIADECTWA

ŚWIADECTWO: PAN JEZUS UZDROWIŁ TOMASZA ZA WSTAWIENNICTWEM MODLITWY WSTAWIENNICZEJ KS. EUGENIUSZA GRZESIKA ORAZ TYCH, KTÓRZY ŁĄCZYLI SIĘ Z OFIARĄ MSZY ŚW.
Szukający PRAWDY likes this.
Chwała Tobie Święta Trójco, przez Chrystusa Pana Naszego.