Wyświetlenia103
Quas Primas
1
To, że KSIĄDZ Natanek "trzyma się" (niepotrzebnie) orędzi Agnieszki, wcale nie świadczy o tym, byś ty chamie nazywał Go antychrystem, szkodnikiem czy sekciarzem!
Oprócz tego co jest w orędziach, ksiądz Piotr dostrzegał wcześniej i nadal dostrzega ZŁO i kryzys w KK w przeciwieństwie do wielu modernistycznych kapłanów (O.Szustaka, czy O. Kramera) i samego Franciszka. Dlaczego więc łachudro, nie …Więcej
To, że KSIĄDZ Natanek "trzyma się" (niepotrzebnie) orędzi Agnieszki, wcale nie świadczy o tym, byś ty chamie nazywał Go antychrystem, szkodnikiem czy sekciarzem!
Oprócz tego co jest w orędziach, ksiądz Piotr dostrzegał wcześniej i nadal dostrzega ZŁO i kryzys w KK w przeciwieństwie do wielu modernistycznych kapłanów (O.Szustaka, czy O. Kramera) i samego Franciszka. Dlaczego więc łachudro, nie skrytykujesz największego sekciarza i heretyka naszych czasów jakim jest Franciszek?

ps.Neokatechumentat jest na 100% SEKTĄ pod płaszczykiem KK.
A ty, kiedy się nawrócisz i NAPRAWISZ szkody jakie czynisz choćby tu na glorii?
---------------------------------------
ELOHIM. 21 minuty temu
Nie tylko ja nazywam tego antychrysta szkodnikiem lecz także sekciarzem! Nie tylko ja lecz także cała jego Diecezja Krakowska! Oby się nawrócił i naprawił szkody
------------------------------
ELOHIM. 9 godziny temu
Szanuję za kunszt ducha i charakter a nie za święcenia kapłańskie. Więc Natanek nie ma mojego szacunku za szkody które czyni wiernym i Kościołowi Katolickiemu. Zakładanie sekty to taka "duchowa pedofilia" na wiernych i tych którzy zaufali temu człowiekowi.
-------------------------------
mirko40 10 godziny temu
Jak już, to o KSIĘDZU Natanku. Nikt Go tych święceń nie pozbawił. Zatem, może trochę szacunku?
mirko40 lubi to.