Wyświetlenia774

JEZUS: Albo przyjmiecie Mnie i Moją obietnicę doprowadzenia was do Mojego Królestwa, albo zostaniecie zesłani do miejsca, z którego nie ma powrotu

JESUS: You will either accept Me, and My Promise to bring you into My Kingdom, or you will be sent to the place from which there is no return

środa, 9 stycznia 2013 roku, godz. 10.45

Moja szczerze umiłowana córko, jak dobrze jestem znany ludziom każdego dnia w ich mowie, a jednak jestem tak daleko od nich.

Wielu w chwilach emocji odruchowo wzywa głośno Mojego Imienia bez uświadomienia sobie, jak używa Mojego Imienia. Nie tylko się Mnie nie czci, ale też nie okazuje się Mi jakiegokolwiek szacunku. Podczas wielkich starć używa się Mojego Imienia do przeklinania innych. Jak Mnie to boli i razi, że jestem wykorzystywany w ten sposób. Wielu używa Mojego Imienia w codziennych rozmowach, ale nie w taki sposób, który uznaje Moją rolę jako Zbawiciela rodzaju ludzkiego.

Jakże pragnę móc zaapelować do ateistów i agnostyków, by posłuchali, w jaki sposób oni sami używają Mojego Imienia w swoich codziennych rozmowach. Jeśli jest to nawyk, to dlaczego nie skorzystacie z innej formy wyrażania się? Dlaczego odnosicie się do Mnie, jeśli Mnie nie uznajecie? Dlaczego wykorzystujecie Mnie jako formę bluźnierstwa, skoro nie wierzycie, że Ja istnieję?

Tak wielu ludzi Mnie odrzuca jako kogoś nieważnego w ich życiu. Jestem spychany na bok, tak jakbym nie miał znaczenia. Wiele dusz, które we Mnie wierzy, nie praktykuje swojej wiary. Jako tacy zaniedbują przygotowanie swoich dusz. Tak wielu nie wie, kiedy zostaną wzięci z tej ziemi do następnego życia, i popełniają straszny błąd. Ponieważ nie nadają się do wejścia do Mojego Królestwa.

Tego dnia, kiedy dusze podzielą się na dwie grupy, prawda o przyszłości zostanie im ostatecznie objawiona. Biada człowiekowi, który nie jest przygotowany do tego wielkiego dnia i który marnuje czas przyznany mu na ziemi. Przerażenie tych, którzy nie chcą słuchać prawdy i którzy publicznie Mnie poniżają i odrzucają, będzie niemożliwe do opisania. W tym dniu będzie płacz, histeria i wstrząs, gdy te dusze zobaczą, że droga, którą wybrali, prowadzi je prosto w ogień otchłani.

Teraz jest czas duchowej odnowy dla dusz, które są pobłogosławione Darem, aby zobaczyły, jak dawne proroctwa realizują się na świecie, tak jak zostało to przepowiedziane.

Patrzę na świat i widzę straszny zamęt, gdy ludzie są wciągani w kłamstwa o tym, jak świat został stworzony – kłamstwa, które służą odwróceniu ludzi od Prawdy. Widzę dobrych ludzi, którym mówią, aby odrzucili swoje zrozumienie Mojego Nauczania i porzucili je na rzecz przyjęcia grzechu. Potem są zachęcani do przyklaskiwania grzechowi tak długo, aż sami siebie przekonają, że Ja, Jezus Chrystus, przymknę na to oko. Prawda Mojego Nauczania należy do samej istoty chrześcijaństwa. Kiedy odrzucacie prawdę albo nią manipulujecie, to już nie jest to prawda. Pozostaje tylko sama skorupa.

Nadszedł czas, byście rozeznali, czy jesteście przygotowani, aby mocno stać i bronić świętego Słowa Bożego, czy dacie się zwieść współczesnej duchowości New Age. Może teraz nie wydaje się wam to aż tak ważne, ale kiedy nadejdzie ten dzień, gdy przyjdę, aby sądzić, tylko prawda będzie dopuszczalna w Moim Królestwie.

Gdy przyjmujecie kłamstwa, nie jesteście uczciwi. Nie jesteście w zgodzie z Prawdą. Dlatego nie otrzymacie Łask. Będziecie jak pusty statek pływający po morzach, szczycący się ładunkiem, który istnieje tylko w waszej wyobraźni. To fałszywe poczucie bezpieczeństwa nikomu na nic się nie przyda. Nie da wam dostępu do kluczy Mojego Nowego Raju.

Módlcie się każdego dnia, jak gdyby jutro był wasz ostatni dzień, bo nie znacie czasu Mojego Powtórnego Przyjścia. Stanie się to niespodziewanie. Gdy ten dzień zaświta, będzie trochę czasu, aby zawrócić. Albo przyjmiecie Mnie i Moją obietnicę doprowadzenia was do Mojego Królestwa, albo zostaniecie zesłani do miejsca, z którego nie ma powrotu.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/when-you-take-a…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-01-09-10-4…

____________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

Ostrzeżenie - akt wielkiego Bożego Miłosierdzia

JEZUS: Ostrzeżenie jest przejawem Mojego Bożego Miłosierdzia, ukazanego siostrze Faustynie

JEZUS: Moi wyznawcy muszą okazać odwagę, by przygotować innych na Ostrzeżenie

JEZUS: Zderzą się dwie komety, Mój Krzyż pojawi się na czerwonym niebie

JEZUS: Podczas Ostrzeżenia otworzy się niebo, a Płomienie Miłosierdzia wystrzelą na cały świat

JEZUS: Módlcie się, módlcie się, módlcie się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia

JEZUS: Nadszedł dla was czas, abyście wyszli i mówili o Moich Orędziach

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY
ŚW.FILOMENA i jeden inny użytkownik lubią to.
ŚW.FILOMENA lubi to.
Anieobecny lubi to.