Jazyk
Zobrazení
613
Samson1 16 4

Jen naše henta a sůlnadzlato stojí zlato bokem.

Samson1
František je "fašista" - katolícky historik Rao analyzuje, že fašizmus zdôrazňuje "energiu", "vôľu" a "silu", ako aj "význam vodcu".

Preto predpovedá, že v Cirkvi bude buď "víťazstvo surovej moci vôle a diktátorskej sily" alebo "návrat k pravde a tradícii".

To druhé by znamenalo, že sa vráti Viera, milosť a rozum.
Samson1
Adrianicm já spíše očekávám obrácení a pokání od hierarchie. Ten obrázek je pravdivý. Je to vlastně evangelijní podobenství o tom, kdy slepý vede slepého. Oba spadnou do jámy. Hmm
adrianicm
Hoki
3/
Nemyslím, že Obrázek Samsona je pravdivý, ale je pouze - ODPORNÝ a samozřejmě, že přijde den, kdy ho sám odmaže. Sám z vlastní vůle. Jsou totiž věci, kterým hlupák nemůže z vlastní vůle i kdyby se více snažil porozumět.
Veľmi dobre si to vystihol Hoki.
snakee
charoši jdou ruku v ruce v zástupu, ne proti, pocházíte z jedné líhně, jenom Dohnal si vybral ke zmatení východní liturgii a ty západní, dobře znáš argument proč charoš nemůže být katolíkem, vědomě setrváváš v bludu @Samson1
ľubica
obrázok vyjadruje pravdu, je to ako pištec z hamelnu:
www.lumendelumine.cz/index.php
Samson1
hoki co blbneš, já nevím ani jak vymazat ty své. Já nejsem podrazák, abych se někde probourával do účtů a úřadoval. Jsem sice rejpala, ale asi tak, že ve zlobě máme být jak děti a tedy spíš si hraji, než bych byl zlomyslný a nebo nějak s trochou ironie poukážu na stav věcí. to jo.
Samson1
Neb. Papež je povinný následovat Krista a plnit vůli Boží. Jak se říká, kdo plní vůli Boží je služebník a kdo svou, je svévolník. Bohužel se to týká i papežů. Dokonce na prvním místě.
Samson1
Hovoří se o jedné nové světové církvi a kdo ji propaguje, je asi v proudu, kam tato církev směřuje v ruku v ruce ze světem vstříc zářným zítřkům NWO a jeho hodnot neomarxismu. Jedna vláda, jedna měna, jedna církev, tolerance ke každé deviaci atd.
adrianicm
To čo je na tom obrázku, mne nepripadá vtipné
Samson1
No , adrianicm není to vtipné a pravdivé? Hoki v půlce, henta se solí vedle, infikovaná církev zednáři, sebevražda církve změnou liturgie, nejasná řeč ano ano, ne ne, modernismus, tance při liturgii a spousta nešvarů dnešní doby. Je spoustu věcí, kde nemůžu být v jednotě s papežem.
adrianicm
No veď práve preto si treba dobre premyslieť a neodsudzovať samotného pápeža.
adrianicm
Ten obrázok je dosť odvážny, nemyslíš Samson1? Aby si nebol raz na osobnom súde prekvapený
apredsasatoci
povzbudzovat sa mozme, ale byt zatrateny, to je kapanek uuuuuuplne o niecom inom, vies?