Перегляди38
uk.news

Другий удар: Йозеф Зайферт розповів про жахливі наслідки декларації, підписаної в Абу-Дабі

Філософ Йозеф Зайферт розповів Gloria.tv про те, що декларація, яку Папа Франциск підписав в Абу-Дабі, являє собою "кінець християнства" і "найбільшу брехню з усіх існуючих" (відеозапис на німецькому представлений нижче).

У декларації йдеться про те, що Господь вітає різноманіття релігій.

Проте, вже 1 березня Папа Франциск пояснив єпископу Атаназіусу Шнайдеру, що мова йде про дозвіл ("Господь дозволяє"), а не про бажання ("Господь бажає").

Зайферт назвав такий коментар "недостатнім", тому що "абсолютно неприйнятна декларація" не може бути виправлена в рамках приватної бесіди. Для цього потрібна публічна відмова від сказаних слів.

Більш того, коментарі Папи Франциска не витримують ніякої критики, тому що в цьому світлі все існує завдяки "волі Господа", у тому числі - послідовники сатани і факти вбивства мільйонів невинних людей в Освенцімі.

Він наводить приклад: "Уявіть, що Папа Римський сказав би наступне:" З моменту створення людства Господь вітав різноманіття чоловіків і жінок, а також вбивство мільйонів невинних людей в Освенцімі ". Це стало б величезним скандалом, а Папі Римському довелося б принести вибачення за настільки некоректну заяву ".

Той факт, що Господь дозволяє силам зла існувати, абсолютно відрізняється від його доброї волі: "Такі прояви волі Господа просто неможливо використовувати один з одним".

Зображення: Josef Seifert, #newsZagztjysrp