Clicks2.8K
pl.news
12

Wielki Salvini zwraca się do Matki Boskiej, progejowski kardynał Parolin się wścieka

"Myślę, że partie polityczne dzielą, ale Bóg należy do wszystkich. Wzywanie Boga tylko dla jednej strony jest zawsze bardzo niebezpieczne" -

kardynał Parolin progejowski watykański sekretarz stanu powiedział po tym, jak włoski wicepremier, Matteo Salvini, zwrócił się do Matki Boskiej na wiecu politycznym w Mediolanie.

Parolin przemawiał na rzymskiej Uczcie Narodów, wydarzeniu wykorzystywanym w promocji masowej imigracji. Jednocześnie Kościół Franciszka zignorował odbywający się w Rzymie Marsz dla Życia.

To nie wina Saliviniego, że Watykan wsparł partie promujące aborcję, masową imigrację, gejowskie pseudomałżeństwa, eutanazję i przywracanie barbarzyństwa, zamiast wołania do Matki Boskiej.

Salvini odpowiedział Parolinowi przez La7 TV:

"Nie jestem dobrym Chrześcijaninem: jestem rozwodnikiem, grzeszę, klnę, chodzę na mszę trzy razy do roku. Ale bronię naszej historii, obecności szkół katolickich".

Oraz: "wierzę w Boga i proszę o opiekę Maryi, czy to komuś przeszkadza?"

#newsUujlvoqxkt
W obronie Tradycji Kościoła and 2 more users like this.
walecka elzbieta likes this.
Wielki Salvini zwraca się do Matki Boskiej, progejowski kardynał Parolin się wścieka-----To krotko trzeba takiego progejowskiego kardynała Parolin OLAC CIEPLYM MOCZEM IPO SPRAWIE I ON NIECH ZOSTANIE Z TYMI PEDALAMI