Clicks12.9K

MOMENTY W KTÓRYCH PODCZAS MSZY ŚW. POWINNIŚMY KLĘCZEĆ - NIE stać i NIE kucać!

PO KATOLICKU TYLKO NA KLĘCZĄCO, KTO WIERZY, KLĘKA ...

MOMENTY W KTÓRYCH PODCZAS MSZY ŚW. POWINNIŚMY KLĘCZEĆ - NIE stać i NIE kucać!

1)
W czasie Przeistoczenia – Bóg wtedy zstępuje z nieba do Hostii za sprawą Ducha Św! Na przyjście Pana należy klękać!

2) Podczas śpiewania „Święty, Święty, Święty…”- na tą pieśń padają na twarz wszyscy aniołowie i święci w Niebie - to jak my, mizerny i grzeszny proch ziemi NIE mamy UKLĘKNĄĆ?

("Nastąpił końcowy moment prefacji i kiedy wierni odmawiali; „Święty, Święty, Święty”, nagle wszystko, co znajdowało się z tyłu celebransów, zniknęło. Po lewej stronie, za arcybiskupem pojawiły się tysiące Aniołów. Ubrani byli w tuniki podobne do białych szat kapłanów czy ministrantów. Wszyscy oni uklękli z rękoma złożonymi do modlitwy i skłaniali głowy, oddając Bogu cześć. Słychać było piękną muzykę, tak jakby liczne chóry różnymi głosami śpiewały uniesienie razem z ludźmi: „Święty, Święty, Święty." - świadectwo mistyczki Cataliny Rivas)

3) Na „Baranku Boży … ("w tym momencie kapłan łamie Hostię - ciało Chrystusa- jest to czas największego bólu Chrystusa UMIERANIE - ŚMIERĆ BOGA.") Jeżeli byśmy ujrzeli zamiast Hostii - Chrystusa przybijanego do Krzyża, to czy patrząc na ból, smutek i cierpienie Boga nie zgięlibyśmy kolan współcierpiąc, przepraszając pokornie za te bicze którymi my własnym grzechem kaleczymy Chrystusa?

4) Podczas Komunii Świętej szatan też „prostuje kolana”. Natomiast podczas Komunii świętej sam Pan Jezus nasz BÓG „ŻYWY” nie umarły jest przyjmowany, jak będąc przed obliczem Boga mamy nie UKLĘKNĄĆ, a jakoś łatwo nam przychodzi przyklękanie przed 'siedzeniem' osoby znajdującej się w kolejce przed nami?! - Jak zareagowalibyście gdyby zamiast komunikantu stał przed wami sam Pan Jezus lśniący w Chwale Boga Ojca, co zrobilibyście wtedy, stalibyście czy klęczelibyście a może padlibyście na twarz?

5) Na końcowe błogosławieństwo TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – powinniśmy przed Ojcem Niebieskim klęknąć, by nie tylko okazać Mu w ten sposób szacunek, ale również, by więcej łask otrzymać.

TYLKO SZATAN NIE CHCIAŁ I NIE CHCE PRZED PANEM BOGIEM I MATKĄ BOŻĄ UPAŚĆ NA KOLANA.

więcej: prorocykatolik.pl/O-Mszy-%C5%9Aw-.php
________________________________________________

Trzy kłamstwa o nadzwyczajnych szafarzach

Niedawno na końcu Mszy Św. niedzielnej ksiądz chcąc usprawiedliwić posługę nadzwyczajnych szafarzy podał 3 argumenty:

1. są zatwierdzeni przez papieży.
2. są wyświęceni.
3. są bardzo dobrze przygotowani.

Okazuje się, że wszystkie te argumenty są pobożnymi życzeniami – bo chyba każdy z nas czuje, że tak powinno być! Niestety, pobożne życzenia przeradzają się w kłamstwa, a często ci, co je głoszą myślą, że wystarczy, że oni pragną tego, by tak to było rozwiązane. Wielu niefrasobliwie i nieświadomie myśli, że „będzie dobrze”. Nie będzie, bo to wszystko jest kłamstwem i można to łatwo sprawdzić!

Ad. 1. Żaden papież nie wydał dokumentu wprowadzającego nadzwyczajnych szafarzy (jeśli już o nich wspominali, to na zasadzie ukrócania już istniejących nadużyć).

Ad. 2. Nadzwyczajni szafarze nie są wyświęceni i nawet w dokumentach jest wyraźnie zaznaczone, że to nie są żadne święcenia!

Ad. 3. Kurs przygotowawczy szafarzy trwa bodajże z pół roku (spotkania raz na 2 tyg.) – przepraszam, ale to przypomina jakiś przyspieszony kurs np. na ratownika.

SZATAN NAJBARDZIEJ NIENAWIDZI KLĘCZĄCYCH w czasie przyjmowania Komunii Św.!!!

Nawet najwięksi wrogowie Kościoła wiedzieli, jak należy oddawać hołd Bogu. Dlatego ziemscy słudzy szatana, HITLEROWCY i KOMUNIŚCI, wchodząc służbowo do kościołów, nigdy nie klękali, gdyż poważnie naraziliby się swoim przełożonym. Walka z postawą uniżoną przed Bogiem była jednym z najważniejszych elementów propagandy nazistowskiej, głoszącej: „NIEMIEC NIE KLĘKA PRZED SWOIM BOGIEM, NIEMIEC STOI PRZED SWOIM BOGIEM". Osławiony Goebbels osobiście zaangażował się przeciwko „niewolnictwu kolan" w imię tych, którzy mieli być rzekomo ludźmi wolnymi (freie Menschen).

PODOBNIE CZYNI DZISIAJ WIELU PASTERZY WOBEC WIERNYCH !!!

(znaleziono w sieci)
darekch.37 and 11 more users like this.
darekch.37 likes this.
Anna128 likes this.
Koszałek likes this.
niewolnicaMaryi likes this.
romanowski likes this.
ZBM likes this.
TeresaKaczmar likes this.
Kunegunda likes this.
turysta569 likes this.
wacula likes this.
ŚW.FILOMENA likes this.