Clicks162
szuirad1
12

PILNE❗Tuż przed ciszą wyborczą TVPiS kłamliwie zaatakowało Konfederację!

Gdy TVPiS sięgnęło dna i już wydawało się, że nie da się upaść niżej, to jednak udowadniają nam, że można. Dziś przebili się przez dno i dotarli aż do mułu.
Pamiętacie jak podczas wczorajszej debaty wyborczej w TVP nasz reprezentant, Krzysztof Bosak, dziękował ludziom zza granicy, którzy tak gorąco nas popierają i wspierają? Dziękował oczywiście Polakom, którzy musieli wyjechać za granicę za lepszą pracą, dziękował Polonii, która tak odważnie protestowała przeciwko ustawie 447 i roszczeniom żydowskim, dziękował środowiskom kresowym, Polakom z Wileńszczyzny i wielu innym naszym rodakom. A wiecie jak przedstawiono to w dzisiejszych "Wiadomościach" TVP? Stwierdzono, że Krzysztof Bosak podziękował... Rosjanom!!!

Czegoś takiego nie robili nawet najohydniejsi komunistyczni aparatczycy za czasów głębokiego PRL-u. Oto tchórzliwa i haniebna odpowiedź partyjnych klakierów z TVPiS na wygraną Konfederacji w debacie wyborczej i rosnące dla nas poparcie. Komunistyczna cenzura i goebbelsowska propaganda. Po prostu WSTYD i HAŃBA. Apelujemy do Was kochani, 26 maja pokażmy co sądzimy o tych kłamcach! Są tyle samo warci co PO. Prosimy o UDOSTĘPNIANIE! www.facebook.com/hashtag/dru%c5%bcynakon…
Anieobecny likes this.
Rafał_Ovile' shares this.
PILNE❗Tuż przed ciszą wyborczą TVPiS kłamliwie zaatakowało Konfederację!
kovanecky
PisPo jedno DnO
Rafał_Ovile' and one more user like this.
Rafał_Ovile' likes this.
Quas Primas likes this.