Język
Wyświetlenia
2,5 tys.
L e c h 17 1

Okultyzm w polityce. Czarownice spotkały się w Moskwie, by zaklęciami pomóc Putinowi. Rzuciły też klątwę na wrogów Rosji

Choć żyjemy w XXI wieku, to jednak dalej żyją ludzie, którzy wierzą w czary. I nie mowa tutaj o tarocie, czy wróżeniu. Chodzi o klątwy oraz zaklęcia. Kto by pomyślał, że takie niekonwencjonalne metody będą wykorzystane w celach… politycznych. Organizacja rosyjskich wiedźm postanowiła bowiem wesprzeć w ten magiczny sposób prezydenta Władimira Putina.

Rosyjskie wiedźmy z „Imperium najsilniejszych czarownic” zorganizowały w Moskwie coś, co nazwano „kręgiem mocy”. Nosząc czarne płaszcze i wyczytując z ksiąg zaklęcia, czarownice postanowiły przesłać „energię” prezydentowi Władimirowi Putinowi, poprawić jakość życia w Rosji, a tym samym uczynić świat lepszym.

Nie zabrakło jednak rzucania klątw na wrogów ojczyzny:

Kto przychodzi do nas ze złem, który zostawia nam zło, który nas rani lub mówi złem - na wieki, wiecznie i bez końca - przeklęci wrogowie, przeklęci wrogowie!

Założycielka „Imperium” powiedziała rosyjskim mediom, że ceremonia, która trwała około 20 minut, została poparta przez państwo i prezydenta. Podobny sabat odbył się dwa lata temu.

Dlaczego rosyjskie wiedźmy tak zatroszczyły się o Putina? Ich celem jest wsparcie dla prezydenta, którego poparcie i wiarygodność spada. Według WCIOM – rosyjskiego centrum badania opinii publicznej – wynosi ono mniej 33 proc.

Jeżeli ktoś pomyśli, że takie rzeczy mogą dziać się tylko w Rosji, przypominamy o przykładzie rzucania klątw na polityków w Stanach Zjednoczonych. Celem amerykańskich wiedźm stał się sędzia Sądu Najwyższego Brett Kavanaugh i prezydent Donald Trump.

I choć temat wydaje się nieco żartobliwy, to jednak z okultyzmem nigdy nie jest do śmiechu.

kpc/euronews.com/rt.com/CBS News

autor: Znalezione w sieci

wpolityce.pl/swiat/433195-okultyzm…
kovanecky
tańce przy ogniu nazwane sabatem czarownic, były tak naprawdę jednym ze zwyczajów Słowian zwanym Nocą Kupały.
Niewinne zazwyczaj obrzędy Słowian, były zwalczane ogniem i mieczem przez napierające z zachodu, zakłamane i rozwiązłe bandy płatnych morderców, którzy udawali chrześcijan. Wychodowany na zachodzie trąd w postaci sodomistycznej przybył do Europy z Lewantu, gdzie był niegdyś wyczyszczony… Więcej
albo to :

Polskie piekiełko, czyli każdy ma swoją laleczkę voodoo:
okultyzm w politycem hmm wszedzie w kazdym panstwie:
W te wymianę zdań naprawdę trudno uwierzyć. Polska pisarka Maria Nurowska robi laleczkę voo-doo z życzeniem choroby dla Stanisława Piotrowicza z PiS. Agnieszka Holland przyznaje, że zabiła w ten sposób dwie osoby. W to wszystko włącza się Krystyna Pawłowicz.
Do dyskusji między Nurowską i Holland odniosła się posłanka PiS. "Jakaś czarownic… Więcej
Sw.Joanna
Aby to zrozumiec trzeba poznac "Widzenie ksiedza Piotra"Adam Mickiewicz"Dziady".
Agata.B
Bez kabały ,czarów zaklęć ,magii nie udałoby się Żydowi Sorrosowi ,lewakom przy pomocy papieża i biskupów katolickich islamizować tak szybko chrześcijańską Europę
Agata.B
Bez kabały ,czarów zaklęć ,magii nie udałoby się zablokować ekshumacji w Jedwabnem ,wypędzić ekonomicznie miliony Polaków z kraju a teraz ściagać Ukraińców,azjatów i afrykanów wmiejsce Polaków katolików.
Agata.B
Bez kabały ,czarów zaklęć ,magii nie udałoby się okragłostolowcom przy dużej pomocy Wałęsy rozpocząc wyprzedawać bezkarnie na masową skalę Majatek Narodowy Polaków,których zniewolono wcześniej demonicznie przez magię czary,zaklęcia.Polscy biedacy sa bierni do dzisiaj jak zombie ku zadowoleniu lewackich partii PO-PSL-SLD-N-PIS
Agata.B
Bez kabały ,czarów zaklęć ,magii nie udałoby się prawdopodobnie Episkopatowi Polski zmusić księzy by podawali Komunię św stojącym katolikom.A wierni sa przeszczesliwi że mogą stać tak jak na Zachodzie Europy ,czyli że sa teraz prawdziwymi Europejczykami. Ta bezrefleksyjna postawa 98%wiernych zastanawia tylko nielicznych ?Biskupi i proboszczowie z wikarymi sa zadowoleni z takiej postawy wiernych … Więcej
Agata.B
Prawdopodobnie bez kabały ,czarów, zaklęć i magii nie udałoby się Episkopatowi Polskiemu zmusic katolików w Polsce do obchodów niechrześcijańskich demonicznych religii w Kościele katolickim zwanymi Dni Islamu,Judaizmu .Przecież wiemy co zawiera Talmud i Koran i do tego judaiści i islamiści nienawidzą nauk Jezusa Chrystusa.
Piotr2000
To bylo w lutym rok temu. W USA. Na internecie skrzynelo sie ok 9 tysiecy czarownic i czarownikow i jednego dnia o okreslonej godzinie modlili sie do Lucyfera przeciw prezydentowi Trumpowi.
Na pewno przeciwko Trumpowi? Pewnie niezorientowani. Trupm to facet trzy razy już żonaty, a w Kolorado występował na tle gejowskiej flagi. To mało? Czego jeszcze chcą od niego, żeby się jeszcze czwarty raz ożenił ?
adan2
wacula
Rzuciły też klątwę na wrogów Rosji
===================
no to Wacuś masz przerąbane
wacula
adan2 OJ oj czyżby?och nie załamuj mnie a wspomóż mnie
wacula
Ochroniarz NO to nie taki śmiech takie rzeczy istnieją dziś na całym świecie niestety taka prawda
Ochroniarz
Co to za tekst? Ha ha kupa śmiechu. Ktoś w to wierzy?
wacula
No to wiedźmy wiedzą kogo wspomagać Putina mordercy .Mają kogo wspomagać - zabójców, przecież to się w głowie nie mieści, ze są osoby, które popierają tych morderców Ruskich .A razem z Putinem i wziąć ich z wiedźmami w jakiś gułag za Kołymą. Wysłać