Język
Wyświetlenia
829
ŚW.FILOMENA 1

Andrzej Żmirek: ,, To nie ja, ale Chrystus Król wyznacza nam aktualne, najważniejsze cele. "


,, ...Ludzie poruszają tematy niewątpliwie ważne: aborcja, siły KOD-u, feministek, lewactwo, rozpusta i co tam jeszcze. A widzisz, Pan Jezus mówi, że tylko On może jako Król oczyścić z tej ziemi wszelkie zło. Niestety nasz rząd i Episkopat nie rozumieją tragicznej sytuacji, a póki nie załapią, co się dzieje, póty w Krakowie i w Mrągowie będzie rządził szatan. " - dla Isidorium mówi Andrzej Żmirek, rycerz Chrystusa Króla.

Za niedługo opublikujemy relację z akcji różańcowej w Krakowie, zorganizowanej przez Krucjatę Młodych, a na razie udostępniamy Państwu wywiad z Andrzejem Żmirkiem, rycerzem Chrystusa Króla, który w nawiązaniu do poniedziałkowego zgromadzenia przy kościele Świętego Wojciecha na Rynku Królewskiego Miasta Krakowa, nakreślił odpowiednią hierarchię celów, wedle której powinny postępować środowiska patriotyczne w budowaniu prawdziwej i harmonijnej rzeczywistości otaczającego nas świata.

Norbert Polak: - Widziałem, że na naszym wspólnym spotkaniu na Rynku był Pan jakiś zamyślony... Co się stało?

Andrzej Żmirek: - Tam w Krakowie myślałem przede wszystkim o modlitwie. Nie wiem, co mogłem w wywiadzie na miejscu specjalnie Ci powiedzieć. Najważniejszym tematem jest bowiem Intronizacja, a wszystko inne będzie nam dane, jak ona nastąpi. Dlatego nie dziwmy się, że w Polsce jest źle we wszystkich dziedzinach życia... A jak ma być? Nie ma Intronizacji prawdziwego Pana, to rządzi diabeł - przecież to widać. Dlatego cała para w gwizdek powinna iść na Intronizację, a jeżeli tak nie jest, to będzie w Polsce jeszcze, jeszcze gorzej...

NP: - A może Pan po prostu chciał mnie zachęcić do zrobienia w późniejszym czasie (po naszej publicznej akcji) większego wywiadu? Hehe...

: - Cóż powiedzieć... Ludzie poruszają tematy niewątpliwie ważne: aborcja, siły KOD-u, feministek, lewactwo, rozpusta i co tam jeszcze. A widzisz, Pan Jezus mówi, że tylko On może jako Król oczyścić z tej ziemi wszelkie zło. Niestety nasz rząd i Episkopat nie rozumieją tragicznej sytuacji, a póki nie załapią, co się dzieje, póty w Krakowie i w Mrągowie będzie rządził szatan.

NP: - Tak, to prawda. Bez Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa Króla na Króla Polski nic nie będzie - przecież od tego, a nie czego innego, winniśmy zacząć.

: - Musimy podejmować próby, aby ta góra się ruszyła, a jak dotrzeć do nich, to tylko dzięki Matki Bożej i Chrystusa Króla Pomocy, aby Episkopat i rząd zrobił, co do nich należy, ale ani im w głowie taka rzecz. Zobaczymy w maju w Warszawie, czy przyjmą obraz Matki Bożej Królowej Polski. A jak znowu nie przyjmą, to ja nie wiem, ile jeszcze razy Pan Bóg będzie im dawał szanse co roku przyjąć obraz. Ale może to będzie ostatni raz?

To nie ja, ale Chrystus Król wyznacza nam aktualne, najważniejsze cele. PAN JEZUS KŁADZIE AKCENT TYLKO NA INTRONIZACJĘ, A WSZYSTKO ZŁO ZNIKNIE Z POLSKIEJ ZIEMI. Inaczej nic nie wybije tego szamba w postaci klątw, kataklizmów, ubóstwa lub mordowania dzieci z zespołem downa, które obecna władza masakruje w stylu dr Mengele.

NP: Dziękujemy za wywiad.

za: isidorium.blogspot.com/…/andrzej-zmirek-…


_________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

🔥 "DOBRA ZMIANA": Fala imigrantów zalewa Polskę 🔥

POLSKA: W 2018 roku wraca zasadnicza służba wojskowa. Wezwanie dostaną także kobiety

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

Oficjalny program zniszczenia Niemiec i plany na trzecią wojnę światową

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji.

JEZUS : III wojna światowa wkrótce ukaże się światu.

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Demokracja upadnie, a prawo będzie pochodzić z Ewangelii ...


Straszna wojna, która ma dopełnić dzieła zniszczenia – wizja Rózi Celakówny II i III wojny światowej

POŻEGNANIE SYSTEMU I POWITANIE KRÓLA

Właściwa Intronizacja, według wizji Adama Człowieka z 30 sierpnia 2011 r.

I POSŁUCHAJ:

PAN JEZUS PROSI O POST: W ŚRODĘ ZA INTRONIZACJĘ W NASZEJ OJCZYŹNIE, A W PIĄTEK ZA EUROPĘ ...

PAN JEZUS: NIE MACIE WAŻNIEJSZEJ INTENCJI NIŻ MODLITWA O INTRONIZACJĘ, BO JEST TO TERAZ NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA DLA ŚWIATA