Clicks65
Rafał_Ovile
11

Naukowcy alarmują: nie da się powstrzymać islamizacji po przekroczeniu tego poziomu

Naukowcy alarmują: nie da się powstrzymać islamizacji po przekroczeniu tego poziomu

Pr

Źródło: islamichelp.org.uk

Ekspert ostrzega: Islamizacji kraju nie można już powstrzymać, jeśli populacja muzułmanów osiągnie 16 proc. – czytamy na portalu voiceofeurope.com

Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Harvarda, islamizacja kraju nie może zostać powstrzymana, gdy populacja muzułmanów osiągnie 16 procent całkowitej populacji kraju. Takie wyniki badań przedstawiła ekspert ds. islamu Nikoletta Incze w węgierskiej telewizji.
Reklama

Wywiad z ekspertem ds. islamu został wyemitowany w ramach programu poświęconego rozprzestrzenianiu się islamu w Europie i nosi tytuł „Islamski awans – już 44 miliony wierzących w Europie”.

Na początku rozmowy Nikoletta Incze zwróciła uwagę, że wiele krajów, które obecnie są islamskie, było pierwotnie chrześcijańskich, na przykład Turcja, Egipt i Syria.

W innych krajach islam wyparł poprzednią religię: Pakistan był hinduski, Afganistan był buddyjski, a Iran był zdominowany przez zaratusztrianizm.

Muzułmanie podbili te kraje militarnie i islamizowały je. Proces ten trwał wieki. Pojawia się pytanie, w którym momencie zdecydowano, że islam zwycięży w tych krajach.

Nikoletta Incze przytacza wyniki badań przeprowadzonych przez Uniwersytecie Harvarda. Według niej islamizacja kraju jest już nieunikniona, kiedy odsetek muzułmanów w populacji wynosi około 16 procent. Zajmie to kolejne 100 do 150 lat, zanim islamizacja się zakończy.

Obecnie Nikoletta Incze dostrzega islamizację Europy. Istnieje jednak duża różnica w stosunku do islamskiego rozwoju w średniowieczu: w tym czasie można się było oprzeć. Dzisiaj muzułmanie są traktowani z tolerancją i akceptacją.

Zobacz: Salvini jedzie na ostro! „Oczyścimy ulicę po ulicy, osiedle po osiedlu z imigrantów”

Źródło: voiceofeurope.com
olek19801 likes this.
olek19801
Koniec Europy Zachodniej na jej własne życzenie. Polska zagrożona.