Clicks8.4K

Antykatolickie media przemilczają pedofilię imamów i rabinów, a nagłaśniają NIELICZNE przypadki duchownych katolickich

W 2013 roku ówczesny Minister Sprawiedliwości upublicznił dane świadczące o tym, że w listopadzie 2013 roku w polskich zakładach karnych przebywało 1454 skazanych za czyny pedofilskie, w tym jeden ksiądz. Tak jest – jeden ksiądz na półtora tysiąca skazanych. Około 900 skazanych pedofili nie ma zawodu. 70 to murarze, 30 rolnicy, 30 – ślusarze, 25 - mechanicy samochodowi. I jeden ksiądz (www.wsieciprawdy.pl/jeden-ksiadz-na…).

Jakiś czas temu ks. Dariusz Oko publicznie stwierdził: Tak wiele mówi się o księżach, tymczasem w mojej diecezji na 2200 księży tylko jeden jest skazany za pedofilię. W ostatnich 10 latach skazano za pedofilię w Polsce ok. 6 tys. ludzi, z czego tylko 27 księży. To jest mniej niż pół promila - powiedział w "Tak jest" w TVN24 ks. Dariusz Oko (www.tvn24.pl/…/ks-oko-6-tys-sk…).

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że krzywdzenie niewinnych dzieci przez niektórych zwyrodniałych przedstawicieli różnych zawodów, w tym lekarzy oraz nauczycieli w najmniejszym stopniu dotyczy to duchowieństwa katolickiego jest absolutnie karygodne i woła o pomstę do nieba.

Jest oczywiste, że katolicy nie mogą tolerować tak odrażającego zła, zwłaszcza wtedy, gdy czyni to osoba duchowna. To jest oczywiste i nie podlega dyskusji. Nasz Pan Jezus Chrystus wypowiedział straszliwe słowa pod adresem każdego gorszyciela niewinnych dzieci: «lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza» (Mt 18, 6).

Z tego powodu Papież Franciszek powinien w sposób jednoznaczny ustosunkować się do treści otwartego listu abp Vigano, który z powodu braku jasnej odpowiedzi opublikował kolejny list. I bardzo dobrze, ponieważ Kościół musi zostać oczyszczony.

Trzeba tylko pamiętać, że problemu pedofilii nie można odłączać od problemu homoseksualizmu, ponieważ według badań na 1000 pedofilów 400 to geje, a 1 to ksiądz, a według innych wiarygodnych badań przytłaczającą większość przypadków molestowania seksualnego nieletnich przez duchownych stanowią czyny homoseksualne (patrz: wpolityce.pl/polityka/409953-afera-pe… oraz: wpolityce.pl/kosciol/412418-zwiazek-…). Afera pedofilska jest tak naprawdę aferą homoseksualną, dlatego tym bardziej wszyscy sodomici wezwani są do pokuty i nawrócenia.

Nie wolno jednak ulegać zbiorowej histerii wytworzonej przez antykatolickie mass media, które przesadnie rozdmuchują temat i skupiają się jedynie na Kościele katolickim, a przecież powtórzmy to jeszcze raz w porównaniu z innymi grupami zawodowymi w najmniejszym stopniu dotyczy to duchowieństwa katolickiego (np. wiadomosci.dziennik.pl/…/450122,ks-dariu… niż wśród księży).

Jednocześnie te same mass media i środki opiniotwórcze nigdy nie zareagowały na przejawy propagowania pedofilii przez europejskie lewactwo, a obecnie w sposób niezwykle pobłażliwy traktują przypadki pedofilii występujące wśród aktorów i reżyserów filmowych (www.pch24.pl/zorganizowana-p…).

- Jak się ściga pedofilię przykładem jest pan Polański. To jest mężczyzna, który zapewne miał bardzo wiele kobiet, może dziesiątki, jeśli nie setki. Ale jako narkoman seksualny, który ciągle chce innych wrażeń, sięgnął po dziecko. Bronił go sam pan Wajda - powiedział ksiądz Dariusz Oko (www.tvn24.pl/…/ks-oko-6-tys-sk…).

Te same mass media, które domagają się oczyszczenia Kościoła (wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,228870…), jednocześnie akceptują homoseksualizm i promują upadłych kapłanów dotkniętych tym zboczeniem, a nawet to jest prawdziwy szczyt obłudy chwalą książkę promującą pedofilię.

Ks. Oko określił jako gigantyczne kłamstwo i gigantyczną manipulację mediów skupianie się na mówieniu o pedofilii wśród księży, podczas gdy na tysiąc pedofilów 400 to geje, a tylko jeden ksiądz. Jego zdaniem o pedofilii wśród gejów należałoby mówić 400 razy więcej (www.gosc.pl/doc/1520456.Na-1000…).

Te same mass media na ogół przemilczają przypadki pedofilii występujące wśród protestantów, a także Żydów, a ze szczególną zawziętością milczą na temat pedofilii występującej oficjalnie w islamie. Wszystko wskazuje na to, że na celowniku tych mediów znajduje się tylko Kościół katolicki, a więc jedyna prawdziwa religia. Wyraźnie czuć w tym wszystkim swąd szatana, któremu nie przeszkadzają zbytnio fałszywe religie, a zwłaszcza islam.

Marcin Rola i Miriam Shaded rozmawiali tym razem o pedofilii będącej pewnego rodzaju standardem w muzułmańskich społeczeństwach. Jak się okazuje, Koran wprost uzasadnia małżeństwa z małymi dziewczynkami, są one uważane wręcz za coś chwalebnego, gdyż ... (www.prawdaobiektywna.pl/polska/shaded-o-pedofi…www.prawdaobiektywna.pl).

Z całą pewnością trwająca obecnie medialna kampania polegająca na przesadnym nagłaśnianiu przypadków absolutnie karygodnego wykorzystywania dzieci przez nielicznych i skrajnie zdeprawowanych duchownych nie wolno przy tym zapominać o agenturze zostanie wykorzystana nie tylko jako pretekst dla zniesienia celibatu, ale także jako preludium do ostatecznej rozprawy z Kościołem, którego na szczęście nigdy nie uda się wrogom zniszczyć do końca, ponieważ jest niezniszczalny (Mt 16, 18).

Oto pierwsze owoce antykatolickiej propagandy:

Ksiądz Tomasz Jochemczyk wyszedł z domu rodziców w Chełmie Śląskim. Był w sutannie. Dosłownie kilkanaście metrów od domu zaatakowała go grupa młodych ludzi (mieszkających w sąsiednich domach). Krzyczeli używając pod adresem Księdza najbardziej wulgarnych słów. Krzyczeli też: „Ty pedale, zboku, pedofilu, idziesz je…. dzieci?” (www.pch24.pl/efekt-kleru--po…).

Inny przykład z ostatnich dni:

Jak czytamy na internetowej stronie „Dziennika Wschodniego”, w miniony piątek po południu młody mężczyzna oblał benzyną i podpalił dwoje drzwi kościoła w Opolu Lubelskim. Dzięki nagraniu monitoringu policja szybko ujęła sprawcę, który przyznał się do swego czynu, choć nie potrafił go wytłumaczyć (www.pch24.pl/efekt-kleru--po…).

Nie dajmy się opanować sztucznie wytworzonej histerii medialnej i módlmy się za Kościół, który jest święty. Brońmy wiary i Kościoła, a zwłaszcza stawajmy w obronie tych wszystkich polskich duchownych, którzy z wielkim poświęceniem służą Bogu, Kościołowi i naszej Ojczyźnie Polsce.
Radek33
Ks Oko dokładnie ta statystykę podał o której wczoraj pisałem,tylko się pomyliłem,nie 700 a 400 przypadków na 1000 sprawca pedofilii to homoseksualista a tylko jeden to osoba duchowna
Radek33 and 3 more users like this.
Radek33 likes this.
bogumila333 likes this.
romanowski likes this.
Piotr2000 likes this.
Bos016
Trener skazany za molestowanie małych piłkarzy

bydgoszcz.tvp.pl/34440086/trener-skazany-…
Elkam
Media tolerują pedofilię rabinów i muzułmanów, a nagłaśniają tylko przypadki duchownych katolickich
------------------
Może to LĘK ! Bo jeśli Kościół Chrystusowy nie będzie CZYSTY ?.... to gdzież OSTATECZNIE
szukać ucieczki ?
Piotr2000 likes this.
Bos016
Są też przypadki pedofilii w sporcie .Może taki film dla równowagi ,że to ludzie mają problem .

Wraca sprawa trenera judo Roberta R., który przez 6 lat miał molestować seksualnie swoje podopieczne. Sąd Apelacyjny uchylił wyrok i nakazał ponowne przeprowadzenie procesu.

Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,239954…
Bos016 likes this.
Rafał_Ovile
Media? Przede wszystkim herezjarchowie tolerują pedofilię rabinów i masową u muzułmanów poprzez n.p. celebrację dni islamu i judaizmu. A księży katolickich mówiących prawdę prześladują...
PiotrM likes this.