Clicks31
lv.news

Bijušais priesteris kļūst par episkopālistu, dzīvo geju attiecībās un joprojām ir saistību aizstāvis katoļu tribunālā

Bijušais priesteris Džeks Andersons 16. septembrī atkāpās no amata Vilmingtonas diecēzē, Delavēras štatā, ASV.

Viņš aizgāja vienu dienu pēc tam, kad Džordžs Neumairs (Spectator.org, 15. septembris) atklāja viņa slepeno dzīvi. Andersons pirms vairākiem gadiem zaudēja priesterību un nodarbojās ar geju pseidolaulībām ar Tedu Olsonu, arī bijušo Vilmingtonas priesteri, kurš pēc 25 gadus ilgas priesterības kalpošanas kļuva par episkopālistu.

Pats Andersons 2014. gada maijā kļuva par episkopālistu. Neskatoties uz visu, viņš strādāja Vilmingtonas laulību tiesā. Par to ir atbildīgs Vilmingtonas bīskaps Francis Malolijs, kurš ir 75 gadus vecs un kurš 2008. gadā sniedza komūniju pašam ASV nāves atbalstītājam, viceprezidentam Džozefam Baidenam.

Andersons ir labs geju bīskapa draugs, viņu sauc Džozefs Bambera (63 gadi), kurš tiek pieminēts kā Filadelfijas arhibīskapa Čārlza Čaputa iespējamais pēctecis 74 gadu vecumā.

Andersons un Bambera bija draugi kopš viņu dienām seminārā un viņi sadarbojās kā priesteri. Andersons 2012. gadā izaicināja Bamberu publiski atklāt savu “personīgo nostāju” attiecībā uz geju laulībām. Neumairs apgalvo, ka Andersonam varētu būt “kaut kas pret Bamberu”.

#newsLjnvalnxin