Język
Wyświetlenia
1,7 tys.
ŚW.FILOMENA 1 3

CZY TO JEST LOJALKA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO?

Działalność opozycyjna Jarosława Kaczyńskiego budzi wiele kontrowersji. Teraz w obliczu otwartej wojny na oskarżenia ujawniono jego lojalkę. Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości są zszokowani.

18 października 1989 roku, taka data widnieje na rzekomej lojalce, którą miał podpisać Jarosław Kaczyński. Nigdy wcześniej nikt nie publikował podobnego dokumentu. Teraz zrobił to największy wróg prezesa partii rządzącej.

Mogącą pogrzebać polityczną karierę Jarosława Kaczyńskiego fotografię, opublikował były prezydent RP Lech Wałęsa. Obaj panowie są skonfliktowani od niemalże samego początku III Rzeczpospolitej. Fakt, że to właśnie on opublikował kontrowersyjny dokument, nie dziwi. Były premier na każdym kroku przecież oskarża Wałęsę, o bycie TW „Bolkiem”.

To z pewnością nie wpłynie dobrze na wizerunek Jarosława Kaczyńskiego w jego środowisku gdzie każde oskarżenie o współpracę z komunistycznymi służbami jest poważnie brane pod uwagę. Z pewnością dzięki ujawnieniu jego rzekomej lojalki, nie zyska wielu nowych zwolenników.

źródło: Facebook.pl/Lech Wałęsa
za:
pikio.pl/kaczynski-zniszczony/

____________________________________________

Od grudnia 2017 roku minęło wystarczająco dużo czasu, abyśmy się doczekali dementi albo pociągnięcia do odpowiedzialności Wałęsy — ostatecznie były prezydent RP oskarża byłego premiera RP – szefa obecnie rządzącej partii.. /m.j

________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

LIST PANI WANDY STAŃSKIEJ - PRÓSZYŃSKIEJ DO PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY

Wałęsa i Kaczyńscy - zanim ich drogi się rozeszły

Dlaczego 58 posłów PiS podniosło rękę za projektem mordowania chorych dzieci?

DOBRA ZMIANA !!!

Czy apostazją Beaty Szydło i konwersją na judaizm, Polska również dokonała aktu apostazji i przeszła na judaizm ?

Izrael już wpłynął na nowelizację, liczy na jeszcze więcej

Andrzej Duda: Polska jako państwo zawsze sprzyjała Izraelowi i chcę zapewnić, że nadal sprzyja ⚠

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie / JESUS: Expose all who support the serpent and his army, but tread carefully

I POSŁUCHAJ: