Clicks264
olek19801
51

Czy kara Boża stoi u drzwi? Dr Franco Adessa

Od 1992, kiedy wydano książkę „Edukacja seksualna: masoński etap do unicestwienia człowieka” / Sex Education: Masonic Stage for the Annihilation of Man, upłynęły dwie dekady podczas których tragedia Kościoła soborowego przyjęła surowość do niewiarygodnych ograniczeń.

Żeby uwierzyć w pewne realia dotyczące hierarchii kościelnej, które pojawiły się w ostatnich kilku latach, powinno się przeczytać przesłania jakie Matka Boża dała nam w objawieniach w La Salette i Fatimie.

W przesłaniu z La Salette, Matka Boża powiedziała o trzech poziomach korupcji kleru, kończąc słowami: „Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta„, zaś w Fatimie powiedziała: „Szatanowi uda się wejść na szczyt Kościoła„.

Kiedy antychryst, w Apokalipsie św. Jana jest reprezentowany przez trzy zwierzęta: smoka (szatan), bestię wychodzącą z morza (głowa politycznego świata) i bestię wychodzącą z ziemi, mającą 2 rogi jak baranek a mówi jak smok (głowa duchowej władzy świata), Matka Boża mówi, że na szczycie Kościoła nie będzie Wikariusza Chrystusa, a wikariusz szatana.
Osiem dni po wyborze Pawła VI, w podwójnej czarnej mszy, w Charleston (USA) i Rzymie w Kaplicy Paulińskiej intronizowano szatana.
Fakt historyczny jest taki, że 8 dni po oszukańczym wyborze Pawła VI, 29.06.1963, podwójną czarną mszą, w Rzymie i Charleston (Płn Karolina – USA), szatana intronizowano w Kaplicy Paulińskiej, gdzie papież odgrywa rolę „Strażnika Eucharystii”.

Na końcu mszy w Rzymie, międzynarodowy pruski delegat, nadzwyczajny kustosz władzy do intronizacji, przeczytał Akt Autoryzacji, mówiąc między innymi:
«Zgodnie z życzeniem zgromadzenia i świętych starszych, ustanawiam, autoryzuję i uznaję iż ta kaplica odtąd jako wewnętrzna kaplica, zostanie przejęta w posiadanie i przypisana jemu, któremu ślubowaliśmy jako panu i dowódcy naszego ludzkiego losu. Każdy kto dzięki tej wewnętrznej kaplicy zostanie mianowany i wybrany ostatecznym następcą Urzędu Piotrowego, będzie ślubował (…) iż będzie chętnym narzędziem i współpracownikiem założycieli „domu człowieka na ziemi”.»

W tamtej chwili narodził się nowy kościół, „uniwersalny kościół człowiekaz szatańskiej inspiracji, który zamierzał usunąć Kościół Chrystusa.
W rzeczywistości Matka Boża w La Salette powiedziała:«Kościół będzie przyćmiony.»
Od tego dnia, 29.06.1963, szatan będzie decydował o sukcesji tronu Piotra; to szatan «faktycznie doszedł na szczyt Kościoła!»

To drugi szef bawarskich iluminatów, Nubius, w 1919 sformułował plan zaangażowania papieża w ich spisek: «Czego mamy szukać i czekać, jak Żydzi oczekują mesjasza, jest papież odpowiadający naszym potrzebom.
Klemens XIV byłby naszą szansą (…) Bo tylko dzięki temu będziemy mogli zmiażdżyć skałę na której Bóg zbudował swój Kościół (…) będziemy mieć mały palec następcy Piotra zaangażowany w spisek, i ten mały palec będzie wart, dla tej krucjaty, wszystkich Urbanów II i wszystkich św. Bernardów chrześcijaństwa! (…) Chcecie zrewolucjonizować Włochy? Szukajcie papieża którego portret wykonaliśmy. (…) Niech kler maszeruje pod naszym sztandarem, wierząc że maszeruje pod sztandarem Kluczy Apostolskich.»

Papieżem „odpowiadającym potrzebom” iluminatów był Paweł VI.


W listopadzie 1954, Pius XII wyrzucił Mons. Montiniego z Sekretariatu Stanu za zdradzenie go sowieckim tajnym służbom, i poprosił kardynałów żeby nigdy nie uczynili go kardynałem, żeby uniemożliwić mu dostęp do papiestwa.
Jedyną szansą dostępną dla masonerii był Msgr. Angelo Roncalli, zdominowany przez Montiniego i Lorisa Capovilla, który został jego osobistym sekretarzem. Ale Roncalli miał raka i szerzenie tej informacji wykluczyłoby go z papiestwa, zbliżał się 1960, rok w którym Matka Boża kazała upublicznić Trzecią Tajemnicę Fatimską, co Pius XII na pewno by zrobił, demaskując masoński spisek wyboru „papieża odpowiadającego jego potrzebom”.
Konieczne było żeby Pius XII szybko zmarł i konklawe „zmuszono” do wyboru Roncalli, który później mianuje Montiniego na kardynała i jego dyrektywy utorują drogę do jego pontyfikatu. Od maja do sierpnia 1958 zdetonowano 33 amerykańskie bomby atomowe, a od września do 5 października 1958 zdetonowano 6 sowieckich bomb atomowych.

Pius XII zmarł 9 października 1958. Od 10 do 25 października zdetonowano kolejnych 9 sowieckich bomb atomowych.

26 października na papieża wybrano kard. Giuseppe Siri i wybrał imię Grzegorz XVII, pozostając prawdziwym Wikariuszem Chrystusa do śmierci w 1989.
[Czytaj: Zdrajcy Kościoła na moim chomiku. Ciekawe dlaczego JP2 nie zwolnił go z aresztu domowego]
Ale wysuwane przeciwko niemu groźby były takie, że musiał się wycofać, i tym sposobem
kard. Angelo Roncalli, nazwany przez Avro Manhattana, „kandydatem Kremla”, 28 października został wybrany i przyjął imię Jan XXIII. Trzy dni później, 31 października 1958, Kreml ogłosił zatrzymanie swojego programu testowania broni nuklearnej.
Groźby wysuwane przeciwko kard. Siri i jego rodzinie były rzeczywistością, ale była też inna rzeczywistość, bardziej uderzająca i straszna.

Avro Manhattan w swojej książce napisał: «Bomby atomowe które w sekundach wymazały Hiroszimę i Nagasaki z powierzchni ziemi (…) powinny być ostrzeżeniem dla wszystkich sił dbających o przyszłość ludzkości, że bezkompromisowe metody minionych wieków są na zawsze przestarzałe.» «Kościół Katolicki (…) powinien posłuchać ostrzeżenia, i dotrzymując kroku duchowi XX wieku, próbował pójść nową drogą.»

W Hiroszimie i Nagasaki zgładzono dwie najbardziej kwitnące katolickie społeczności w Japonii.

H.G. Wells w książce „Crux Ansata” / Egipski Krzyż otwarcie opowiedział się za zniszczeniem Watykanu.
Już od 1949, świeckie władze próbowały zastraszyć papieża Piusa XII groźbą wojny nuklearnej na Watykan by wymusić zmianę nauczania Kośicoła, które BLOKOWAŁO POJAWIENIE SIĘ ŚWIATOWEGO RZĄDU ANTYCHRYSTA.
W 1921, Alice Bailey,
założycielka Lucifer Trust, (wtedy pn. Lucis Trust), najpotężniejszego szatańskiego kultu rządzącego ONZ, napisała zdecydowanie, że światowe potęgi potajemnie próbowały terroryzować Kościół swoją bronią nuklearną.

W 1972 Giuseppe Siri ujawnił chęć potęg światowych obalenia konwencji Kościoła dotyczących wyboru papieża
, i powiedział:
« Dzisiaj niektóre superpotęgi zbyt bardzo interesują się posiadaniem (…) najwyższego autorytetu moralnego na świecie. I zrobią wszystko by to osiągnąć.»
W raportach „głównego nurtu” z „wyboru” Jana XXIII, ksiądz i historyk Paolo Perrotta napisał: «Gdyby zabito wszystkich kardynałów, co jest możliwe teraz wiedząc o bombie atomowej, prawo wyboru Biskupów Rzymu wróci do organu który pierwotnie to robił, i którego kardynałowie są przedstawicielami, a mianowicie kler Wiecznego Miasta.»
W 1963 kard. Giuseppe Siri ponownie wybrano na papieża, ale musiał zrezygnować z powodu gróźb członków zydowskiej masonerii B’nai B’rith: «Prześladowania Kościoła Katolickiego wznowi się natychmiast.» Przewodniczący konklawe, Książę Scotersco, napisał: «Wróciwszy na konklawe prałat sprawił iż na papieża wybrano Montiniego.»

Czy zatem wybór kard. Giambattisty Montiniego był życzeniem i rozkazem żydowskiej masonerii?

Przed śmiercią w lipcu 1999, były jezuita, pisarz i wieloletni watykański „insajder”, Malachi Martin, tajemniczo potwierdził, że na konklawe 1963 miały miejsce kryminalne działania natychmiast po drugim papieskim wyborze Siri, poprzez straszną zewnętrzną groźbę zniszczenia Watykanu.
Martin wyraźnie stwierdził, że:
«Pewne jest, że w głosowaniu na konklawe 1963, Siri dostał konieczną liczbę głosów do wyboru na papieża, ale wybór pominięto tym co nazwano „drobną brutalnością”… Po 3 dniach konklawe, Montini pojawił się jako Paweł VI. Montini będzie reprezentował GŁOWĘ ANTY-KOŚCIOŁA.»

BLUŹNIERCZA I SATANISTYCZNA MASOŃSKA POTRÓJNA TRÓJCA na grobie Judith Alghisi, matki Pawła VI na cmentarzu w Verolavecchia (Brescia)

W 1943, Msgr. Giambattista Montini był autorem symboli wyrzeźbionych na grobie matki. Ta symbolika przedstawia masońską potrójną trójcę, w której Montini pojawia się jako druga bestia wyłaniająca się z ziemi, czyli Patriarcha świata nazywana też szefem bawarskich iluminatów.

Paweł VI odkłada tiarę w obecności około 2.000 biskupów


Paweł VI nosi na sobie ephod, symbol odrzucenia Boskości Chrystusa

Detal w oryginalnej płycie Nr 12 „spiżowych drzwi” św. Piotra w Rzymie. Paweł VI pokazany jest z 5-ramienną gwiazdą (na czerwono) na lewej dłoni
Masoński pomnik Pawła VI na „Sacro Monte”, Varese, który gloryfikuje 3 zdrady Kościoła i wszystkich katolików świata przez Pawła VI

ZDRADA 1
18
stopień: „Rycerz Różokrzyżowiec”. Zdrada Jezusa Chrystusa z zamiarem usunięcia „Ofiary Chrystusa na Krzyżu”, jego „nowa msza”, poprzez usunięcie idei „Ofiary” i „prawdziwej obecności”.

ZDRADA 2
17
stopień: „Rycerz Wschodu i Zachodu”. Zdrada Kościoła poprzez najazd nań masońskich prałatów w celu zreformowania go i umieszczenia na służbie człowiekowi i judaizmowi.

ZDRADA 3
16
stopień: „Książę Jerozolimy”. Zdrada wszystkich katolików swoim „masońskim ekumenizmem” i „uniwersalną republiką masońską” utworzoną z krajów wielo-etnicznych i wielo-religijnych.

Źródło:
Chiesa viva 485
padrepioandchiesaviva.com/uploads/Chiesa_viva_485…
Dr Franco Adessa
Tłum. Ola Gordon

za
wp.pl
.
W przesłaniu z La Salette, Matka Boża powiedziała o trzech poziomach korupcji kleru, kończąc słowami: „Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta„, zaś w Fatimie powiedziała:

Szatanowi uda się wejść na szczyt Kościoła„.
.
papiezdyktator.pl

Rozdział pierwszy opisuje, jak grupa liberalnych kardynałów (m.in. Kasper, Martini i Danneels), która sama siebie określiła „mafią”, wcześniej ideologicznie walcząca w Kościele od wewnątrz z Janem Pawłem II i Josephem Ratzingerem/Benedyktem XVI, stworzyła – wbrew kanonicznym przepisom regulującym zasady konklawe – progresistowskie stronnictwo na rzecz wyboru Bergoglia na …More
.
papiezdyktator.pl

Rozdział pierwszy opisuje, jak grupa liberalnych kardynałów (m.in. Kasper, Martini i Danneels), która sama siebie określiła „mafią”, wcześniej ideologicznie walcząca w Kościele od wewnątrz z Janem Pawłem II i Josephem Ratzingerem/Benedyktem XVI, stworzyła – wbrew kanonicznym przepisom regulującym zasady konklawe – progresistowskie stronnictwo na rzecz wyboru Bergoglia na papieża. Starania mające na celu wyniesienie go na urząd Piotrowy zakończyły się powodzeniem właśnie dzięki tym nieuczciwym, zabronionym w prawie Kościoła działaniom, za które później, podczas pontyfikatu Franciszka, zostali nagrodzeni.

W rozdziale drugim czytamy o karierze Bergoglia w strukturach kościelnych w Argentynie, oraz – między innymi – o jego zmienności politycznej, nieposłuszeństwie wobec przełożonego, peronistycznych zasadach postępowania oraz podziałach i konfliktach, jakie nieustannie wywoływał.

Rozdział trzeci przybliża zaniechanie przez Franciszka przeprowadzenia reform finansowych i administracyjnych w Kurii Rzymskiej – dramatyczna sytuacja w Watykanie podczas jego pontyfikatu tylko się pogorszyła ze względu na podejmowane przez papieża gierki polityczne i brak szczerych działań na rzecz reformy. Bergoglio złagodził także podejście do zboczeńców seksualnych w szeregach duchowieństwa (na przekór restrykcyjnej zasadzie „zera tolerancji” sformułowanej wcześniej przez Ratzingera), co przyczyniło się do wybuchu kolejnych skandali.

W rozdziale czwartym znajdziemy świetne, zwięzłe omówienie działań manipulacyjnych podejmowanych podczas synodów poświęconych rodzinie w latach 2014 i 2015, to jest próby narzucenia większości ojców synodalnych liberalnych poglądów – akcji, która mogła być jedynie zaaprobowana albo nawet celowo zaplanowana przez samego Franciszka – między innymi dopuszczenia rozwodników trwających w nowych związkach do Komunii świętej oraz liberalizacji podejścia Kościoła do homoseksualistów. Autor opisuje także, jak konserwatywne watykańskie instytucje mające bronić rodziny i nauczania Kościoła ulegają rozpadowi i przeobrażeniu w środowiska liberalne, mętne i pluralistyczne poglądowo, a ich nowi członkowie nawet wprost sprzeciwiają się nauczaniu Kościoła.

Rozdział piąty dokumentuje świadome zniszczenie przez ekipę Franciszka (i za jego przyzwoleniem) prężnie rozwijającego się tradycjonalistycznego zgromadzenia Franciszkanów Niepokalanej oraz podeptanie suwerennego Zakonu Maltańskiego, do którego należy autor książki.

Czytając rozdział szósty, dowiadujemy się o dyktatorskiej postawie Franciszka w wielu obszarach jego działalności, zarówno w sprawach personalnych, jak i w odniesieniu do poglądów. Widzimy, że w Watykanie zostały wprowadzone rządy strachu. Autor snuje też refleksje na temat historycznego znaczenia obecnego tragicznego pontyfikatu i apeluje do kardynałów o rozsądek na czas kolejnego konklawe.
olek19801 likes this.
ZDRADA 1
18
stopień: „Rycerz Różokrzyżowiec”. Zdrada Jezusa Chrystusa z zamiarem usunięcia „Ofiary Chrystusa na Krzyżu”, jego „nowa msza”, poprzez usunięcie idei „Ofiary” i „prawdziwej obecności”.

ZDRADA 2
17
stopień: „Rycerz Wschodu i Zachodu”. Zdrada Kościoła poprzez najazd nań masońskich prałatów w celu zreformowania go i umieszczenia na służbie człowiekowi i judaizmowi.

ZDRADA 3
More
ZDRADA 1
18
stopień: „Rycerz Różokrzyżowiec”. Zdrada Jezusa Chrystusa z zamiarem usunięcia „Ofiary Chrystusa na Krzyżu”, jego „nowa msza”, poprzez usunięcie idei „Ofiary” i „prawdziwej obecności”.

ZDRADA 2
17
stopień: „Rycerz Wschodu i Zachodu”. Zdrada Kościoła poprzez najazd nań masońskich prałatów w celu zreformowania go i umieszczenia na służbie człowiekowi i judaizmowi.

ZDRADA 3
16
stopień: „Książę Jerozolimy”. Zdrada wszystkich katolików swoim „masońskim ekumenizmem” i „uniwersalną republiką masońską” utworzoną z krajów wielo-etnicznych i wielo-religijnych.
olek19801
Papież, który tak zręcznie wyzwolił ukryte siły geopolityczne, popychając narody ku Nowemu Porządkowi Świata…
dakowski.pl/index.php
olek19801
W przesłaniu z La Salette, Matka Boża powiedziała o trzech poziomach korupcji kleru, kończąc słowami: „Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta„, zaś w Fatimie powiedziała: „Szatanowi uda się wejść na szczyt Kościoła„.