Мова
Перегляди
61
uk.news

Архієпархія навчає "відданості" смертним гріхам

Архієпархія Турина (Італія) проведе «урок відданості» для гомосексуальних пар під час так званого виїзного семінару, який проходитиме у дні Великого посту, - повідомило видання "La Stampa" 3 лютого.

Виїзний семінар пройде в період з 24 по 25 лютого в монастирі «Дочок Премудрості». Отець Джанлука Каррега, який відповідає за "пасторальну підтримку гомосексуалістів", не заперечує, що гомосексуалістам, які захочуть залишитися в монастирі, запропонують двомісні кімнати.

Каррега так розповідає про "виїзний семінар": "Ми хочемо повідомити гомосексуалістам, що вони теж заслуговують на відданість". Згідно з Євангелієм, "відданість", про яку говорить Каррега, це відданість смертним гріхам. Каррега викладає основи Нового Завіту на теологічному факультеті в Турині.

Семінар проведе єзуїт, отець Піно Пива. Він виступить з розповіддю про "цінність відданості та любові у світлі біблейських повідомлень». Церква ніколи не бачила зв'язку між гомосексуалізмом і любов'ю.

Каррега розповів також, що за 2017 рік він отримав три запрошення на фіктивні одностатеві весілля, і лише одне - на класичне гетеросексуальне весілля. У травні 2016 року Італія схвалила укладення фіктивних одностатевих шлюбів. На думку Каррегі, "цей закон виявився досить плідним".

Зображення: Duomo di Torino, #newsBjjgpkhwyw
Написати коментар
uk.news згадав цей пост в Обурення в газеті єпископів на підтримку одностатевих союзів.