Wyświetlenia2,2 tys.
pl.news
4

Franciszek ustawia się do zdjęcia z grupą homoseksualnych bojowników

Po audiencji generalnej w Środę Popielcową papież Franciszek ustawił się do zdjęcia z grupą homoseksualistów z angielskiej grupy LGBT+Catholics Westminster.

Lider grupy, Martin Pendergast, nazwał to spotkanie "kolejnym dowodem" progejowskiego nastawienia Franciszka, pisze IndCatholicNews.com 11 marca.

Westminsterski kardynał Vincent Nichols jest bliski grupie “LGBT+ Catholics Westminster”, mimo że jej członkowie promują cudzołóstwo homoseksualne, gejowskie pseudomałżeństwa i marsze.

Katechizm jasno stwierdza, że akty homoseksualne są "śmiertelnym znieprawieniem" i są "wewnętrznie chore".

Grafika: © Servizio Fotografico - Vatican Media, #newsWeztgksnfz
Sprawa jest bardzo trudna, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Pomimo, że osobiście wolałbym, aby Ojciec Święty najpierw zrobił porządną mszę z kazaniem, w którym potępiłby jednoznacznie te czyny, wskazując drogę do nawrócenia itd. Z drugiej strony, na pewno już to zrobił i robi. Jako Katolik nie może się odwracać z wiarą od tych ludzi. Sam znam paru takich nieszczęśników i staram się im …Więcej
Sprawa jest bardzo trudna, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Pomimo, że osobiście wolałbym, aby Ojciec Święty najpierw zrobił porządną mszę z kazaniem, w którym potępiłby jednoznacznie te czyny, wskazując drogę do nawrócenia itd. Z drugiej strony, na pewno już to zrobił i robi. Jako Katolik nie może się odwracać z wiarą od tych ludzi. Sam znam paru takich nieszczęśników i staram się im mówić o Dobrej Nowinie. Mówię o "prawdziwych" homoseksualistach czyli ludziach nie urodzonych bo nikt się nie rodzi taki tylko zniszczonych nie z własnej winy (np. przez brak ojca w domu itd.). Do wszelkiego rodzaju gejów itd. którzy są zwykłymi zwyrodnialcami już mam zupełnie inne nastawienie. Jeszcze inną sprawą jest to jak cała masa albo pożytecznych idiotów, albo pseudo-katolików wykorzystuje tego typu zdjęcia do uderzania w Ojca Świętego.
albo to nie jest prawdą, albo Watykan to sodoma, nie ma innej opcji.
Agata.B lubi to.
Franciszek się dopiero rozkręca, wiem głupie słowa, ale po to został biskupem Rzymu, aby unicestwić KK. Tak więc, bądź przygotowana na dużo gorsze rzeczy, jesteśmy dopiero na początku drogi..., koniec to "Katakumby KK". Pan Jezus nie bez powodu wypowiedział słowa "Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na Ziemi, kiedy przyjdzie”?
Borkowska96 i jeden inny użytkownik lubią to.
Borkowska96 lubi to.
Weronika....S lubi to.
Kunegunda i 4 inne użytkowniczki lubią to.
Kunegunda lubi to.
Borkowska96 lubi to.
osdamen lubi to.
KoraliKa lubi to.
turysta569 lubi to.