Clicks1.6K

Film "Unplanned" to potężny głos w sprawie ratowania poczętych dzieci.

Abby Johnson pracowała w klinice Planned Parenthood w Teksasie osiem lat, zdobywając nawet nagrodę „Pracownik Roku”. Była jedną z najmłodszych dyrektorek kliniki. Chciała pomagać kobietom, troszcząc się o ich „prawo wyboru”. Po przerażającym doświadczeniu, jakim było współuczestnictwo w zabiciu 13-tygodniowego nienarodzonego dziecka, zrezygnowała w październiku 2009 roku z dobrze płatnej pracy i założyła organizację „And Then There Were None” (ATTWN), by „pomóc innym odejść z przemysłu aborcyjnego”. Jej rezygnacja z pracy w Planned Parenthood stała się głośna w całym kraju.

Czytaj; www.pch24.pl/mimo-prob-cenzu…
olek19801 and one more user like this.
olek19801 likes this.
Quas Primas likes this.
Abby Johnson po odejściu z owej fabryki śmierci, wybrała Kościół Rzymsko Katolicki na swoją drogę do życia w Prawdzie Jedynego Boga w Trójcy Przenajświętszej.
Gratulacje dla Abby i jej rodziny
www.youtube.com/watch
Quas Primas likes this.
Ksenia and 5 more users like this.
Ksenia likes this.
Radek33 likes this.
Edgar71 likes this.
Anty_modernista likes this.
kajtek likes this.
Każda informacja o filmie jest blokowana w USA podobnie jak każda informacja o partii Konfederacja w Polsce. Tak mocna blokada informacyjna pokazuje realną władzę nad świadomościa społeczeństw i całych Narodów, jeśli dodamy do tego broń antyludzką jaką jest obowiązujacy marksistowski system oświaty i kultury, okazuje sie że jesteśmy zamknięci w klatce jak zwierzęta których jedynym zadaniem jest …More
Każda informacja o filmie jest blokowana w USA podobnie jak każda informacja o partii Konfederacja w Polsce. Tak mocna blokada informacyjna pokazuje realną władzę nad świadomościa społeczeństw i całych Narodów, jeśli dodamy do tego broń antyludzką jaką jest obowiązujacy marksistowski system oświaty i kultury, okazuje sie że jesteśmy zamknięci w klatce jak zwierzęta których jedynym zadaniem jest walka o przetrwanie.
Ksenia and one more user like this.
Ksenia likes this.
Anty_modernista likes this.