Clicks1.7K

Matka Zbawienia: Strzeżcie się człowieka, który oświadczy, że jest Synem Człowieczym

Mother of Salvation: Beware of the man, who declares himself to be the Son of Man

Orędzie przekazane w 168 rocznicę objawień Matki Bożej z La Salette - w piątek, 19 września 2014 roku, godz. 13.14

Matka Zbawienia: Moje drogie dziecko, zostało przepowiedziane, że powstanie wielu fałszywych proroków i że w tym czasie będą oni rozpowszechniali kłamstwa o Słowie Bożym.

Będą oni rosnąć w setki tysięcy i otrzymają poparcie od tych, którzy twierdzą, że reprezentują sługi Mojego Syna. Będą nauczali zarówno w małych, jak i dużych grupach, a poznacie ich przez fałszywe proroctwa, które będą ogłaszali światu. Będą oni postrzegani jako bardzo święci ludzie, a niektórzy powiedzą, że posiadają oni wielką moc uzdrawiania zarówno ciała, jak i ducha. Niektórzy będą nosili szaty świętych i będą rozpowszechniali nowy mszał, który będzie odbiegał od prawdy.

Wiele osób będzie odczuwało zamęt z powodu ich nauk, ponieważ będą swoje fałszywe twierdzenia mieszali częściowo z prawdą. Jednym z ich celów jest, by postrzegano ich jako tych, którzy przygotowują świat na Powtórne Przyjście Chrystusa, i będą tworzyć atmosferę wielkiego oczekiwania na to wydarzenie wśród wyznawców Mojego Syna. Ale to nie na powitanie Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, będą przygotowywali dzieci Boże. Nie. Będzie nim antychryst.

Będą wykazywali poważne błędy w związku z Księgą Apokalipsy, podczas gdy sami będą przeinaczać treść tej świętej Księgi. Niewielu będzie zdawało sobie sprawę z tego, że są karmieni kłamstwami, a największe kłamstwo, które będą głosić, będzie takie. Powiedzą, że Jezus Chrystus, Syn Człowieczy, wkrótce pojawi się na świecie. Że przyjdzie On w ciele. Że będzie chodził pośród Swojego ludu i że On wskrzesi ich w Dniu Ostatecznym. Tak nigdy się nie może stać, jeśli chodzi o Mojego Syna, Który przyszedł w ciele za pierwszym razem, przez Swoje Narodziny, ale nigdy nie przyjdzie w ciele przy Swoim Powtórnym Przyjściu.

Strzeżcie się człowieka, który oświadczy, że jest Synem Człowieczym i będzie wzywał was do siebie, bo on nie będzie od Boga. Mój Syn przyjdzie na obłokach tak samo, jak odszedł z tej ziemi podczas Wniebowstąpieniatak też będzie w Dniu Ostatecznym.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/mother-of-salva…
za: jezusdoludzkosci.pl/2014-09-19-13-1…

____________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Moje dziecko, świat będzie świadkiem spełnienia się proroctw z La Salette ...

RZYM STRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA - ORĘDZIE MATKI BOŻEJ Z LA SALETTE, ROK 1846

«Pasterka z La Salette» Ks. Paul Gouin

Matka Zbawienia: Wkrótce pojawi się antychryst, a jego droga do sławy rozpocznie się w Jerozolimie

Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

JEZUS O ANTYCHRYŚCIE: Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu

CIEKAWE SPOSTRZEŻENIE CO DO DATY 19. 09. 2019 ROKU
poznanieprawdy likes this.
ŚW.FILOMENA and one more user like this.
ŚW.FILOMENA likes this.
prawy Polak likes this.