Język
Wyświetlenia
376
RYCERKACHK 1 1

Wrogowie demokracji - Nowoczesna i PiS

Nowa koalicja wrogów demokracji właśnie powstała. Witold Waszczykowski (PiS) i Ryszard Petru (Nowoczesna) razem, solidarnie, ramię w ramię poparli w sejmie umowę TTIP. Umowa TTIP powstaje w tajemnicy, za plecami obywateli. Dotknie ona każdej dziedziny życia; prywatne sądy arbitrażowe tworzone przez przedstawicieli korporacji będą mogły sądzić państwa na wnioski korporacji, państwa zostaną zakładnikami koncernów, demokracja zostanie zastąpiona władzą wielkich korporacji, gospodarki państw europejskich zostaną zmiażdżone przez amerykańskie koncerny i od nich uzależnione, dane osobowe i finansowe będą mogły być wykorzystywane jako towar i sprzedawane przez korporacje. TTIP zniszczy prawa cyfrowa, gdyż jest to też takie ACTA 2.0. Uderzy ona w wolność internetu, informacji. Społeczeństwa staną się niewolnikami korporacji.

Sprawa TK i mediów publicznych przy umowie TTIP są niczym innym jak tylko zagrywkami partyjnymi oraz kwestiami wizerunku. Lansujący się na obrońcę demokracji Ryszard Petru jest faktycznie jej wrogiem, tak samo jak PiS. Żaden trybunał nie będzie w stanie obronić naszych praw, wolności i demokracji, gdyż TTIP pozwoli unieważnić je.
Jeśli Polska podpisze umowę nie będzie w stanie jej unieważnić i wyzwolić się spod jarzma ogromnych koncernów oraz korporacyjnych sądów arbitrażowych (ISDS).

dwiktor.blox.pl/…/Wrogowie-demokr…

TTIP - co trzeba wiedzieć o umowie, przeciwko której protestuje Europa?wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,177730…

RYCERKACHK
TTIP - co trzeba wiedzieć o umowie, przeciwko której protestuje Europa?wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,177730…