Język
Wyświetlenia
2,4 tys.
ŚW.FILOMENA 1

Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

niedziela, 7 września 2014 roku, godz. 19.30

M
oje drogie dzieci, bądźcie czujne na znaki czasów, kiedy antychryst zajmie swoje miejsce w Kościele Mojego Syna na ziemi, wtedy ujrzycie to z całą jasnością.

Ani przez chwilę nie wierzcie, że antychryst wkroczy do Kościoła Mojego Syna i przejmie go w sposób agresywny, używając przemocy. Inspirowany i prowadzony przez samego zwodziciela antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony.

Wszystkie korekty mszałów Kościoła będą wkrótce ujawnione, a jako przyczynę poprawek podadzą, że odzwierciedlają one współczesny świat, zatem należy je uwzględnić, by odpowiadały innym wyznaniom i religiom. Skoro tylko prawdziwe Słowo Boże i Nauczanie Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, zostaną zmienione, staną się one jałowe, bo nie będą odzwierciedlały Prawdy danej światu przez Mojego Syna.

Antychryst najpierw zyska popularność z powodu swoich umiejętności politycznych. Następnie skieruje uwagę na różne religie, ale nastawiony będzie głównie na chrześcijaństwo. Chrystus jest jego największym wrogiem i przedmiotem jego nienawiści, zatem jego ostatecznym celem jest zniszczenie Kościoła Mojego Syna. Kościół zostanie zdemontowany na różne sposoby, jeszcze zanim antychryst zostanie poproszony o zaangażowanie się.

Włączy się on w podejmowanie decyzji w ramach planu wprowadzania nowej jednej światowej religii. Wszystkie te zmiany – gdzie Kościół publicznie będzie wzywał do zjednoczenia wszystkich religii – nastąpią, zanim antychryst zajmie swoje miejsce na Tronie Mojego Syna na ziemi. Droga zostanie oczyszczona dla bestii, by mógł on swobodnie poruszać się w Kościole Mojego Syna, gdzie zostanie mu przyznane honorowe miejsce. W końcu ogłoszą, że zostanie on przywódcą jednego światowego porządku i odbędzie się pełna przepychu koronacja.

To wydarzenie będzie oglądane na całym świecie i będzie się odbywać z udziałem polityków, dygnitarzy i celebrytów, a gdy na jego głowie zostanie umieszczona korona, to tak, jakby ostatni gwóźdź został wbity w Ciało Mojego Syna. W tym dniu zostanie zbezczeszczony Kościół katolicki i wielu biskupów i księży ucieknie, bo wtedy zrozumieją, że przepowiedziane proroctwa wypełniają się na ich oczach.

Od tego dnia, kiedy Boży Tron zostanie oddany antychrystowi, będzie on okazywał wielkie znaki fizyczne, które przekonają ludzi o jego świętości. Antychryst, tak będą mówić, będzie nosił nadzwyczajne znaki stygmatów i będzie on postrzegany jako ten, który leczy chorych i nieuleczalnie chorych. Zostaną mu przypisane wielkie cuda i z czasem przekona wielu, że jest on Jezusem Chrystusem, a jego wyniesienie na szczyt tego fałszywego kościoła, jest to znak Powtórnego Przyjścia. A chociaż świeccy mogli być odpowiedzialni za ustanowienie zrębu Reszty Kościoła, czyli tego, co pozostało z Kościoła ustanowionego przez Mojego Syna na ziemi, to kapłani będą tymi, którzy go od tego czasu poprowadzą. Duch Święty utrzyma prawdziwy Kościół w czasie panowania antychrysta i ani on ani żaden wróg Mojego Syna nigdy go nie zwycięży.

Prawda nigdy nie umrze. Słowo Boże, choć zbezczeszczone, nigdy nie umrze. Kościół nigdy nie może umrzeć, choć może być odrzucony na pustynię. Nawet w jego najsłabszej godzinie, nadal pozostanie żywy i bez względu na to, jak bardzo Kościół Mojego Syna będzie atakowany, Bóg nigdy nie pozwoli na to, aby został zniszczony.

Podczas tych nadchodzących dni, nigdy nie możecie pozwolić sobie, aby dać się skusić do przyjęcia takiego oszustwa. Będziecie zwodzeni przez antychrysta, a on będzie wspierany przez wrogów Kościoła Mojego Syna. Zostanie przyjęty i sławiony przez fałszywych liderów w kościołach za jego dzieła charytatywne na całym świecie. W wielu krajach przyznają mu wielkie zaszczyty, a ludzie będą mieli jego oprawione zdjęcia w swoich domach. Antychryst będzie bardziej uwielbiany niż Bóg, ale to z Ręki Boga zostanie on zepchnięty w przepaść wraz z tymi, którzy ukradli dusze dzieci Bożych, gdy uczestniczyli w próbie zniszczenia Kościoła Mojego Syna.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

za: paruzja.info/2014.09.07_19-30.php

_________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: antychryst da się poznać, jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie


JEZUS O ANTYCHRYŚCIE: Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu

JEZUS DO KAPŁANÓW: Zmiany wprowadzane w Kościele, będą sprzeczne ze Słowem Bożym

Franciszek - fałszywy prorok nakazał rewizję tłumaczeń tekstów liturgicznych ... !!!

Katolicy podnoszą alarm! Holenderscy biskupi chcą upoprawnić politycznie „Ojcze nasz”. ZOBACZ, CO IM PRZESZKADZA?

JEZUS: Orędzie do kapłanów, biskupów i kardynałów o fałszywym proroku

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza ....


MATKA BOŻA: Fałszywy prorok wprowadzi potężną wiarę ekumeniczną, co zadowoli każdego heretyka.

RZYM STRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA - ORĘDZIE MATKI BOŻEJ, LA SALETTE, r. 1846

I ZOBACZ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Znaki czasów – W Izraelu rozpoczęto prace nad koroną dla Antychrysta….