Clicks665
Libor Halik
81

Belgie eutanázií 13.2.2014 zahájila obchod dětskými orgány

Pro zákon bylo 86 belgických poslanců, proti návrhu 44 a dvanáct se zdrželo hlasování. Konečné rozhodnutí o normě je nyní v rukou krále Philippa, jehož postoj zatím oficiálně není znám. Belgická média ale očekávají, že zákon potvrdí. Dobrovolnou smrt si v Belgii můžou dospělí vybrat už jedenáct let, u dětí byla ovšem doteď zakázaná. I přesto ji doktoři tajně prováděli dle: www.ceskatelevize.cz/…/262428-belgie-j…
Belgie dnes 13.2.2014 schválila obchod s dětskými orgány eutanázií dětí bez omezení věku, jinak se tomu říci ani nedá. Mladé dětské orgány se řadě lékařských upírů velmi hodí. Konečně se nebudou obávat ani trochu potrestání za tento typ satanismu.
a) Athoský pravoslavný mnich starec Josif Vatopedský prorokoval 26.10.2001, že dnešní doba je příliš vražedná, a že proto Bůh dopustí 3.světovou válku mezi krvelačnými elitami, aby se navzájem tyto elity vyvraždily. Řekl, že Putinova vláda dlouho trvat nebude, že přijde válka. Čili se to blíží každým dalším vraždícím zákonem.
b) Dodnes nedošlo k plnohodnotnému (dle pravidel Panny Marie ve Fatimě, a ne dle svévole posledních papežů, kteří vytrvale porušují papežskou korunovační přísahu) zasvěcení Ruska pod ochranu neposkvrněné Panny Marie. Čili válka se blíží.
Public domain
Libor Halik
Hrůza!

Belgický kráľ podpísal zákon o eutanázii pre deti a mladistvých
Brusel 3.3.2014 hlavnespravy.sk/…/226861
MaxHq
Nie som si isty ale myslim ze Rusko uz bolo zasvetene Panne Marii niekedy v roku 1984 ale to bol vtedy Sovietsky zvez. Takze neviem a nechcem tu sirit nijake bludy pretoze o zasveteniach ja nic neviem takze berte to odomna s nadhladom.
Libor Halik
I my Češi bychom mohli napsat belgickému králi, aby vetoval to vraždění dětí od porodu do 18.let, které Bohu žel, schválil belgický parlament. Stačí vyplnit petici Imie=jméno; Nazwisko=příjmení; email Váš; místo Polska Czechy; Kod pocztowy = Vaše poštovní směrovací číslo www.citizengo.org/pl/4183-petycja-do…
Libor Halik
Porodila v komatu, po 2 letech ji syn probudil. V Belgii, centru EU, by je oba zavraždili eutanázií. Porodila v komatu, po 2 letech ji syn probudil
tores
Samson1
Kéž by si episkopát uvědomil, kam je tlačen svět a začala aktivní obrana víry a mravů. Pravdivé pokání musí jít odzhora, stejně jako soud Boží se začne od nejvyšších. Ta eutanázie dětí není prostě konec propadu, stále je kde padat, různá zjmové skupiny tlačí na své "práva".
tores
Kdyby se takto pěkně a svědomitě vyvraždili sami mezi sebou, válka by potom ani být nemusela.
Libor Halik
Belgičtí katoličtí biskupové proti této eutanázii protestují: www.pch24.pl/biskupi-belgii-…,21155,i.html
OAMDG1 likes this.