Мова
Перегляди
23
uk.news

Ватикан переслідує Французьких сестер

Сорок споглядальних монахинь Маленьких сестер Марії з Конгрегації Матері Викупителя у Сен-Айньян-сюр-Ру, Франція, переслідує їхній ліберальний єпископ Тьєррі Шеррер з Лаваля, - повідомило видання reposte-catholique.fr 27 лютого.

Сестри керують чотирма будинками для престарілих, а раніше також служили в домі єпископа. Шеррер вважає сестер «занадто традиційними». Він особливо загострює свою увагу на тому, що під час своїх загальних зборів у 2012, вони вирішили повернутись до старих звичок.

Через злиття будинків для престарілих, Шеррер зараз входить до складу правління громадської асоціації, що керує ними. Він не є фахівцем у цій галузі, проте нав'язує управлінські рішення, та не прислухається до жодних порад фахівців. Коли він зіткнувся з опором з боку сестер, він замовив канонічний візит, результати якого були вирішені заздалегідь.

Шеррер отримав римську конгрегацію для релігійних учасників, яка призупинила раду сестер, та заслав голову релігійної конгрегації та майстра для новачків спільноти. Були введені також три ліберальні апостольські комісари.

Але сестри відмовилися від комісарів і оскаржили заходи в римському Верховному трибуналі апостольської сигнатури.

Зображення: petitessoeursdemarie.com, #newsRqsxsjbfuk