Język
Wyświetlenia
5,3 tys.
ŚW.FILOMENA 4

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza, następnie Biblia

JESUS: The Sacraments will be the first to be destroyed, then the Mass, then the Bible

niedziela, 21 lipca 2013 roku, godz. 18.05

M
oja szczerze umiłowana córko, mam ważne Orędzie dla świata, zarówno dla tych, którzy wierzą we Mnie, jak i dla tych co nie wierzą, a także tych, którzy mogą nie wierzyć w Mojego Ojca, jak również dla tych, którzy nie akceptują tego, że to wszystko pochodzi ode Mnie.

Knując przeciwko Mnie, bestia stworzył diabelski plan na czasy ostateczne, mający na celu oszukanie świata przy pomocy wielkiego kłamstwa, aby mógł on zabrać ludzkość ze sobą do ognia piekielnego.

Wiedzcie, że Ja już objawiłem światu ten plan, ale jest jedna tajemnica, która musi zostać ujawniona, abyście zrozumieli Prawdę. Jak w przypadku każdej bitwy, wróg zajmuje pozycję i zazwyczaj jest to planowane bardzo ostrożnie, więc odbywa się to w tajemnicy, aby cel nie wiedział, gdzie stoją jego wrogowie.

Tak też w tej ostatecznej walce o dusze, szatan i jego kohorty zajęły pozycję przeciwko dwóm świadkom Bożym. Zorganizowanie tego zajęło wiele lat, ale Boże dzieci najpierw muszą wiedzieć kim są ci dwaj świadkowie, zanim zrozumieją one, jak ten program został opracowany.

Wróg zajął teraz pozycję w Moim Kościele. Robi to, jako wróg ukryty wewnątrz konia trojańskiego. Wróg - i pamiętajcie jest ich wielu, a wszyscy oni oddają hołd bestii - zakorzenił się również na Bliskim Wschodzie. Prawdziwym celem jest Izrael, dom drugiego świadka.

Dwaj świadkowie to chrześcijanie i Dom Izraela. Chrześcijaństwo jest pierwszym celem, ponieważ pochodzi ode Mnie. Izrael jest drugim celem, dlatego, że urodziłem się Żydem i to jest ziemia ludu wybranego przez Boga – miejsce dla Jerozolimy.

To nie przypadek, że szatan chce zniszczyć ich obu, gdyż ich nienawidzi, a unicestwiając wszystkie ślady po nich, ogłasza on swój największy komunikat - że jest ponad Bogiem. Jak bardzo ci dwaj świadkowie będą cierpieć w Imię Boga. Oni nie umrą, ale będzie się wydawało, że są pozbawieni wszelkich oznak życia.

Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza - następnie Biblia i wszystkie ślady Słowa Bożego. W tych czasach wielu będzie walczyło o to, by głosić Słowo Boże. Jednak właśnie w tych czasach Moje Łaski zostaną wylane na cały świat, dzięki mocy Ducha Świętego, aby Bóg nigdy nie został zapomniany.

Antychryst
Już niebawem antychryst da się poznać, jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie.Przygotowują oni teraz antychrysta na jego wielkie wejście. Tymczasem kontynuowany jest diabelski plan oszukania niewinnych poprzez nauczanie kłamstw w Moje Imię. Ci z Was, którzy nie zaakceptują Prawdy, niech wiedzą, że te czasy was czekają. Jeśli nie potraficie teraz zaakceptować Prawdy, ale jeśli naprawdę Mnie kochacie, to dam wam Łaski rozeznania.

Tak wielu nie widzi tego niegodziwego planu, tak starannie ukrywanego, lecz jednak rozwijającego się na waszych oczach, jak zostało to przepowiedziane. Pismo Święte nigdy nie kłamie. Moje Słowo jest Prawdą. Prawda jest waszą ostatnią deską ratunku prowadzącą do zbawienia. Jeśli przyjmiecie kłamstwa dane wam w Moim Kościele przez tych, którzy nie przychodzą w Moje Imię, to wpadniecie do wielkiej ciemności i zostaniecie pożarci przez taką nikczemność, że jeśli weźmiecie udział w praktykach okultystycznych - przedstawianych wam w Moje Imię - to będziecie dla Mnie straceni.

Niedługo, gdy zostanie wprowadzony fałszywy pokój, rozpoczną się plany unicestwienia Żydów. Podczas, gdy bestia będzie atakował Izrael, fałszywy prorok odrzuci Moją Obecność i oszuka nie tylko katolików, ale wszystkich chrześcijan, wszystkie religie, aby oddać hołd bestii pod przykrywką Jednej Światowej Religii.

Jeśli to Orędzie wywołuje strach w waszych duszach, to wiedzcie, że Moją intencją nie jest ukrywanie przed wami niczego, co może was zniszczyć. Ważne jest jedynie to, aby pozostać wiernym Mojemu Nauczaniu i modlić się o Moją Ochronę. Kiedy poddacie się Mnie, waszemu Jezusowi i poprosicie Mnie, abym was prowadził, wszystko będzie dobrze.

Wezmę was pod Moją Ochronę - wszystkich was, którzy nie odstępujecie od Prawdy.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/they-are-prepar…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-07-21-18-0…

___________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

🔥 TYKAJĄCA BOMBA: Nowe motu propio Franciszka

Franciszek - fałszywy prorok nakazał rewizję tłumaczeń tekstów liturgicznych ... !!!


Efekt „Amoris Laetitia”. Kolejne diecezje dopuszczają cudzołożników do sakramentów

PILNE - Początek Bergoliańskich prześladowań: Kolumbijski kapłan zostaje suspendowany za krytykowanie nowej papieskiej nauki o małżeństwie i Eucharystii

MATKA BOŻA: Ci kapłani, którzy nie będą chcieli przyjąć fałszywej doktryny, zostaną oskarżeni o herezję

JEZUS: Orędzie do kapłanów, biskupów i kardynałów o fałszywym proroku

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Kościół Katolicki, na życzenie Franciszka, zmienia treść najważniejszych modlitw w Mszale Rzymskim!.