Clicks82
uk.news

Священицьке братство святого Пія X: квітневий лист зі звинуваченням Папи Франциска в єресі - це "марна трата часу"

У своєму досить дивному листі без підпису від 17 травня, представники Священицького братства святого Пія X (FSSPX) засудили квітневий лист, автори якого звинувачують Папу Франциска в єресі. Лист підписали понад 85 священиків і богословів.

У заяві, опублікованій на сайті FSSPX.news, йдеться, що автори листа (нібито) використовують занадто вузький підхід, який названий "радикальним" і "приреченим на провал".

Через десятиліття незалежного існування, представники FSSPX заявляють, що в листі не вистачає "поваги до легітимної влади".

У листі йдеться, що "проблеми почалися не вчора", з чим ніхто не сперечається. У статті період правління Папи Франциска порівнюється з "дозріванням плоду", який спочатку "отруєний".

Дивно, але автори заяви не стали вступати в суперечку з авторами відкритого листа, обговорюючи лише можливі "результати", а також гадаючи про те, "які шанси на успіх" воно має. Більш того, в заяві йдеться, що "невдача може призвести до спотворення позиції підписантів".

Лист називається "марною тратою часу". Залишається загадкою, навіщо представники FSSPX витратили стільки часу на його коментування.

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsGfujwxbnpt