Jazyk
Pozretia
411
csk.news 16 4

Nemecký biskup, nebezpečenstvo Islamizácie kvôli nedostatku viery a detí

Existuje nebezpečenstvo, že Európa bude islamizovaná nie vojnou, ale prostredníctvom svojej azylovej politiky a plodnosti nových prisťahovalcov, biskup Rudolf Voderholzer z Regensburgu v Nemecku, povedal v homílii v Altöttingu 8. júla.

Voderholzer povedal, že teologicky islam je v podstate "rozporom voči Kresťanstvu".

Zároveň Voderholzer poukázal na to, že Západ sa nesmie v prvom rade obávať vonkajšieho nepriateľa, ale svojho nedostatku Viery a nízkej pôrodnosti.

Obrázok: Rudolf Voderholzer © Mesolithikum, CC BY-SA, #newsGectsdjisd
apredsasatoci
alica111 prehanas. ked je treba aj rkc pochvalim. opakujem: Pan Boh zaplat, ze je. kto by 2000 rokov Slovo hlasal? nebyt rkc uz davno by ziadne Slovo nebolo. bez Krista sme vsetci v pekle, aj napriek tomu, ze za nas zomrel na krizi.
kto ma sirit Krista, ked nie krestan? kto?!
alica111
apredsasatoci pred 10 minútami

alica111 co jacis?

Ja nejačím. Vidíš chyby len v KC, pritom tu aj s hentou vieš len a len moralizovať.
apredsasatoci
alica111 co jacis? klidek! ja ta nepoznam. netvrdim, ze ty si osvetu nerobila. pisem vo vseobecnosti, reagujem na tvoj koment.
moja vina je moja vina. neodvadzaj od temy....mala by si pravdu keby som iba ja bola v "kybly". ale v "kybly" je cely svet aj s bratislavou, ci? dole si napisala co si napisala. na to som reagovala. budme uprimni! velke maslo maju na hlavach krestania, ktori boli ticho. … Viac
Hoki
Bylo krásné znamení duhy, smylo lidské neduhy. Vzpomínáš Glorie? Jaká potopa musí přijít do lidské mysli, aby vymýtila hřích a učinila člověka hodným Krista Pána?
alica111
apredsasatoci pred 30 minútami

alica111 a vy v rkc ste ako na tom? vsade okolo mna krestan a ziadne Bozie Slovo som nepocula. ziadne varovanie. ja som nikoho neodohnala. okolo mna hlboke ticho. spite? ako dlho drichmete? spytujte si svedomie. keby ste svetu hlasali, svet vas vypocuje. ano, mnohi vas aj odozenu. mnohi nie.

Nemôžem za to, že u teba, v mieste bydliska, nepočuješ žiadne varovanie, … Viac
Hoki
A šup k pokání - odvahu, a šup k Eucharistii a milovat a moc nebádat co ten kněz a tamta církev a tamten soused a tamta sousedka.... Je to dobrý návod Glorie?
apredsasatoci
alica111 a vy v rkc ste ako na tom? vsade okolo mna krestan a ziadne Bozie Slovo som nepocula. ziadne varovanie. ja som nikoho neodohnala. okolo mna hlboke ticho. spite? ako dlho drichmete? spytujte si svedomie. keby ste svetu hlasali, svet vas vypocuje. ano, mnohi vas aj odozenu. mnohi nie.
Hoki
Milá Glorie, nikam jsem neodešel, ale přestal jsem diskutovat jak známo, takže je tu jistý blok na který narážejí někteří, ale koho by to mělo trápit, že Glorie? Snad jen hentu, menhira a Viléma :) Mimochodem, ten poslední se dokonce sám pohřbil ve své další registraci, takže komedianti jak vyšití.
----------------------------------------------------------------------
Lang025 17. feb 2014
Posle… Viac
menhir
henta před 19 minutami
Boží slovo na den 10.7. A.D. 2018
mike084
Mike 084- menhir z lásky zde vložil kdysi dogmata,
ale chybí tam pasáž o CÍRKVI!
Dogmata česky


Hento, než něco napíšeš, co kdybys nahlédla a nalezla?
Hoki
Drahá Glorie - černobílý svět EXISTUJE - v hlavách těch co si jej ve své hlavě vytvořili. Bůh je všemocný a připravuje lidem zcela osobní křižovatky a samozřejmě i celým národům... Dejme mu prostor a neomezujme Jeho svatou vůli svým malicherným uvažování. Buďme velkorysí Glorie.
alica111
všetci, ktorí odkopli Boha, svojho Stvoriteľa, môžu si kupovať korán. Iná cesta NIE JE.