Clicks454

Ks. Ripperger – Walka Duchowa i Małżeństwo (1 z 7)

A oto ciężka prawda o walce duchowej, którą każdy staczać musi w małżeństwie. Dla tych, którzy jeszcze nie wybrali, radzimy wytrwać w celibacie.

KONFERENCJA

Wcześnie rozmawialiśmy o strukturze i naturze diabolicznego wpływu na ludzi ogólnie, a teraz pomówimy jaki diaboliczny wpływ oddziałuje na małżeństwo. Są bardzo specyficzne rzeczy, które robią demony, bardzo specyficzne ataki, które demony przeprowadzają w celu zniszczenia małżeństwa. Każde małżeństwo podlega jakimś formom ataku.

Zawsze denerwuje mnie, kiedy słyszę małżeństwa, w którym żona mówi:


„Och jak ja go kocham na śmierć i życie. W naszym małżeństwie nie ma żadnych problemów”

i w którym mąż mówi:

„Och jak ja ją kocham na śmierć i życie. W naszym małżeństwie nie ma żadnych problemów”.

Słysząc takie coś od razu wiem, że w takim wypadku pewne rzeczy są po prostu przemilczane.

Część trudności w małżeństwie wynika z grzechu pierworodnego i małżeństwo zostało dotknięte konsekwencjami grzechu pierworodnego, ponieważ relacja mężczyzny i kobiety została w sposób fundamentalny naruszona. A spowodowane to zostało grzechem Adama i Ewy. Kiedy Adam i Ewa popełnili swoje grzechy to ich grzechy wpłynęły na nich w inny od siebie sposób. Jedne grzechy nazywa się przekleństwem / klątwą Ewy i kobiety utknęły z bardzo specyficznymi dla siebie problemami spowodowanymi upadkiem Ewy, a mężczyźni utknęli z zupełnie innym zbiorem problemów wynikających z upadku Adama i nazywa się to przekleństwem / klątwą Adama. Ponadto jedną z konsekwencji grzechu pierworodnego jest fakt, że demony mają na nas wpływ i mają do nas dostęp. A to oznacza, że demony będą wykorzystywały ułomności mężczyzn i kobiet, które powstały w efekcie grzechu pierworodnego i będą to robiły szczególnie w celu zniszczenia małżeństwa. Stąd małżonkowie muszą być świadomi takiego stanu rzeczy. Dlatego znajomość wiary katolickiej jest niezmiernie ważna! Absolutnie nie pomaga ludziom bycie ignorantami i pozostawanie w niewiedzy i nieświadomości odnośnie wiary katolickiej i jest to zasada ogólna.

[...] Czytaj dalej pod: wobronietradycjiiwiary.wordpress.com