Clicks136

chip RFID - Twórca bioczipu: “to jest Znak Bestii”

grypa666.wordpress.com/2009/12/15/3195/

Mimo, że próby szczepień całej ludzkości na razie się nie udały, to istnieje podejrzenie, że właśnie za pomocą szczepionek elity światowe będą chciały wszczepić nam implanty w postaci czipów iddentyfikacyjnych. Pisalismy już o tym wiele razy, dziś jeszcze raz (nie ostatni) wracamy do tego tematu.

namaszczenie.blox.pl

Przedstawiamy wyjątki z artykułu opublikowanego w czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Są to cytaty z oświadczeń dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie “biochipu”. Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazcą, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje też dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne.

“Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując mikrochipy dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był biochip, który według mnie jest Znakiem Bestii.

Biochip jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad mikrochipem nie mięliśmy pojęcia, że może być on użyty
jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad chipem była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia biochipu do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje chip, ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy biochipu. Okazało się, że jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy biochipu można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju mikrochip nazywaliśmy Rambo.

Można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań, jednych dobrych, drugich wątpliwych, innych złych.”
“W biochipie znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia chipu, może dojść do ciężkich owrzodzeń.”

“Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania mikrochipów. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA.

W miarę postępu prac nad rozwojem biochipu, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w biochipie danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość. W chwili obecnej do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości wszczepienia biochipu w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji. Prezydent USA, na podstawie Emigration Control
Act z 1986r., ustęp 100 może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi – może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik pod skórą.
Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian, została już wytyczona!”
dr Carl W. Sanders.

Obecnie jest już rozpowszechnione w krajach rozwiniętych znakowanie zwierząt domowych i dzikich przy pomocy biochipu.Przeprowadzono też próby na więźniach. W nowym porządku świata nie przewiduje się pieniędzy jako środka jakichkolwiek transakcji. Wszelkie transakcje maja być dokonywane przy pomocy bioczipu (biochip) pod skóra z właściwym dla każdego numerem. Jakiekolwiek naruszenie przepisów rządowych pociągnie za sobą zawieszenie korzystania z bioczipu na odpowiedni okres czasu, w zależności od przewinienia. Osoby, które uznane zostaną przez odpowiednie czynniki za winne naruszenia przepisów państwowych, dowiedzą się o swojej winie, kiedy przyjdzie cos kupić, czy uzyskać jakieś inne usługi, wtedy dowiedzą się, że ich bioczipy są na czarnej liście i nie mogą uzyskać żadnej usługi ani kupić czegokolwiek… Osoba bez bioczipu nie będzie mogła dostać pożywienia, nawet wody, mieszkania, zatrudnienia, usług medycznych oraz zostanie wciągnięta na listę wyjętych spod prawa.

========================================================================
Fragment tekstu z Kanadyjskiego pisma “ST. MICHAEL”.
Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli, ujawnił, że plan “Odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczny na początku 1974 r. doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradców i naukowców, w czasie którego dr Eldeman przedstawił BESTIĘ – BEAST (Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal). Jeden z przywódców EWG zapytany: “Co się stanie, jeżeli ktoś nie podporządkuje się nowemu systemowi lub odmówi przyjęcia swojego numeru?”, odpowiedział bez ogródek: “Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy spełnili nowe wymagania”. Henry Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO powiedział kiedyś w jednym ze swoich przemówień: “Dosyć już mamy komisji. Nie potrzebujemy następnej. To czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie zapewnić pokój i uzyskać posłuszeństwo polityków, oraz wydostanie nas z gospodarczego chaosu, w którym wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno, czy to będzie Bóg czy demon – my go uznamy!” /Moody Magazine/

***
[ Apokalipsa (Objawienie) 13:16-17 ]
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.

[ Apokalipsa (Objawienie) 14:9-11 ]
A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nie rozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia. Tu się okazuje
wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa. I usłyszałem głos, który z nieba mówił: Napisz: Błogosławieni, którzy w Panu umierają – już teraz. Zaiste, mówi Duch, niech odpoczną od swoich mozołów, bo idą wraz z nimi ich czyny.


[ Apokalipsa (Objawienie) 16:2 ]
I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz.

========================================================================
Będą wiedzieć o Tobie wszystko.
Źródło:Guardian, 14 maja 2009.Grecja, nadesłała Barbara B.

Naukowcom, finansowanym przez Unie Europejska, udało się opracować technologie pozwalającą na potwierdzenie identyfikacji na podstawie skanu ludzkiego mózgu.

Ciężkie pieniądze zostały wydane, aby stwierdzić, jakie jeszcze dane biometryczne można wprowadzić do skanerów, które wkrótce maja się pojawić na lotniskach, przejściach granicznych oraz w innych, potencjalnie zagrożonych atakiem terrorystycznym miejscach. Sprawdzano miedzy innymi, czy na podstawie rytmu serca można potwierdzać tożsamość.
Cala seria testow została również przeprowadzona, aby stworzyć skanujący%u2026fotel. Miałby on identyfikować kierowców lub pilotów na podstawie ich sposobu siedzenia, w celu sprawdzenia czy np. dany samochód dostawczy nie został skradziony.

Biuro ds. Zewnętrznych( The Foregin Office) planuje wydać 15 milionow funtow na zakup przenosych i stacjonarnych urządzeń, które zajmują się skanowaniem tęczówki oka, układu żył we wnętrzu dłoni czy twarzy. The Home Office potwierdził również ze do sierpnia na większych lotniskach w Anglii będzie działało 10 bramek z automatycznym skanerem twarzy.

Pasażerowie posiadający paszporty najnowszej generacji ( o których pisaliśmy TUTAJ) podróżujący przez Manchester i Stansted już sa sprawdzani przez kamery, które Erozpoznają twarze.
Na biometryce zaczynają także zarabiać komercyjne firmy, oferując laptopy i telefony komórkowe, które posiadają wbudowany skaner linii papilarnych.

========================================================================
Nowe dowody osobiste zbliżają nas do wprowadzenia biochipów?

23 grudnia 2008. Nad. Barbara B.
Na portalu onet.pl ukazał się artykuł, w którym wiceszef MSWiA Witold Drożdż przedstawia obraz nowego dowodu osobistego – “Elektroniczny dowód niewiele będzie się różnił od plastikowych kart, które nosimy obecnie w portfelach. Zabraknie na nim jednak informacji dotyczących miejsca zamieszkania, BĘDZIE ZA TO MIKROPROCESOR.”
“Nowa karta identyfikacyjna nie będzie też zawierała żadnych danych biometrycznych, jak np. odcisk palca. Jednak nie jest wykluczone, że to się jeszcze zmieni. Drożdż zastrzegł, że jeśli pojawią się istotne argumenty, przemawiające za tym, by to zrobić, sprawa zostanie jeszcze rozważona.”
Komentarz RD: Całkiem niedawno, bo 2 tygodnie temu na onecie ukazała się krótka notka o nowych dowodach, jednak nie zdradzała ona za dużo informacji. Dziś wiemy na pewno, że w nowych dowodach będzie microchip, sprytnie zresztą nazywany przez Pana Witolda Drożdża mikroprocesorem. Dowód będzie jednocześnie podpisem cyfrowym i bardzo możliwe, że zostanie wzbogacony o nasz odcisk palca. Wiemy też, że jesteśmy pierwszym krajem w UE, który wprowadza tego typu dowody, a całkowita wartość projektu POLSKA ID KARTA wyniesie 370 mln PLN brutto (85% dofinansowanie z środków Funduszu Europejskiego).
Art. 55 pkt 1 ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych stanowi, że kto: “uchyla się od obowiązku posiadania lub wymiany dowodu osobistego, podlega karze ograniczenia wolności do 1 miesiąca albo karze grzywny.”

Polecam spojrzeć na komentarze do artykułu o nowych dowodach osobistych znajdującego się na onecie. Nie spotkałem się tam z pozytywnym odbiorem tego projektu. Jednak jak widać nikt już dzisiaj nie liczy się z opinią społeczeństwa, ważne jest tylko, aby mieć nad nami pełną kontrolę.
Wprowadzenie nowych dowodów to tylko krok do przejścia na tzw. biochipy, które są wszczepiane pod skórę. W niektórych krajach UE od dłuższego czasu wykorzystuje się już ten sposób identyfikacji. Biochipy są umieszczane na ręce, lub czole, ponieważ w tych miejscach organizmu człowieka występują największe zmiany temperatur, a te z kolei są wykorzystywane do ładowania baterii litowej wchodzącej w skład biochipa. Uszkodzenie baterii litowej wdg. doktora Sandersa (twórcy biochipu) może spowodować poważne owrzodzenia na całym ciele.

teoria-spisku.blog.onet.pl/To-jest-znak-Bestii-powiedzial,2,ID396225677,n