Język
Wyświetlenia
2 tys.
anser 5 1

Sting na audiencji u papieża! O co poprosił go Franciszek?

Sting, niekwestionowana legenda rocka, wraz ze swoją żoną uczestniczył 8 sierpnia 2018 roku w audiencji generalnej.

„Papież Franciszek to prawdziwa gwiazda rocka” – tak na Twitterze Sting podsumował swoje krótkie spotkanie z Ojcem Świętym, do którego doszło podczas audiencji generalnej w Watykanie. Muzyk dodał, że charyzma papieża wypełniała całą aulę Pawła VI.

Pope Francis is a true rock star! A genuine charisma that filled the room. RT @VaticanNews: #PopeFrancis greets British singer Sting @OfficialSting and his wife Trudie Styler, who were present for the weekly General Audience. https://t.co/hNsBxciCPvtwitter.com/…/102715018805659…
— Sting (@OfficialSting) August 8, 2018

Jak widać na powyższych zdjęciach, Stingowi towarzyszyła jego żona Trudie Styler. Kiedy po zakończonej katechezie papież podszedł do pary, Trudie przywitała go słowami: „Bardzo dziękujemy za to, co robisz”. Franciszek w odpowiedzi poprosił: „Módlcie się za mnie, nie zapominajcie o tym”. I tu padła zaskakująca odpowiedź żony Stinga: „Modlimy się za ciebie cały czas. Kochamy cię”.

Ojciec Święty podczas tej krótkiej rozmowy podziękował jeszcze Stingowi za „jego pracę”. Według Rome Reports, papież mógł mieć na myśli spektakl audiowizualny, do którego artysta napisał muzykę. Chodzi o zrealizowany z ogromnym rozmachem „Sąd Ostateczny”, poświęcony Michałowi Aniołowi i sekretom Kaplicy Sykstyńskiej, a wystawiany od połowy marca tego roku w watykańskiej sali koncertowej Auditorium della Conciliazione.

Nic więc dziwnego, że po audiencji Sting i Trudie Styler poszli zwiedzać… Kaplicę Sykstyńską. Ich przewodnikiem była sama szefowa Muzeów Watykańskich, Barbara Jatta.


Źródło: Twitter, Rome Reports, Crux

pl.aleteia.org/…/sting-na-audien…
Napisz komentarz
predex
Obawiam się ,że w jego przypadku nie wystarczy modlitwa o nawrócenie(robię to codziennie) bedzie konieczny raczej egzorcyzm, na szczęścuie ma tam blisko kilku fachowców, szkoda tylko ,że X Amorth już nie żyje.

Jeśli jego egzorcyści sie boją to niech sie zgłosi do naszych pomogą, npX Piotr.
PermBan
Zamiast klęczeć przed obrazem Najświętszej Maryi Panny i !BŁAGAĆ! Ją o łaski dla ludzkości, to nasz 'papież'-sorry- biskup Rzymu pozwala sobie na show i jakieś medialne wystąpienia>>>>Broń Boże nie oceniam Go, ale od samego początku coś mi w Nim NIE PASUJE!! Zamiast "NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS" wita się słowami Dzień Dobry Zamiast klęczeć na Jasnej Górze przed obrazem On … Więcej
Weronika..S
...zapewne też gwiazda religijnych rewolucjonistów.
borgan
„Papież Franciszek to prawdziwa gwiazda rocka” – napisał na Twitterze Sting.