Clicks1.2K
szuirad1
53

PiS (Usraelska agentura) zamierza totalnie rozbroić Polaków

PiS (Usraelska agentura) zamierza totalnie rozbroić Polaków
ponieważ obawiają się, że nawet z tak znikomą ilością broni, jaką obecnie Polacy posiadają, nie da się bezkarnie zaprowadzić Polin a Polaków potraktować jak Palestyńczyków. Z tego wynika, że czują rosnącą świadomość Polaków i mają gacie pełne strachu.

Alo Nowak przeczytał projekt którego nie ma. Oto co pisze: "Po prostu ręce i nogi opadają . Ten projekt nie jest nawet lewicowo-lewacki to jest projekt władzy totalitarnej dla której zwykły Polak to niewolnik bez żadnych praw. Cały projekt jest oparty na idei uznaniowości. Co z tego że spełniasz wszystkie wymogi, wydasz masę pieniędzy, a pozwolenia nie dostaniesz i już. I co nam zrobisz czyli jak w "Misiu" ... nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi.... Jako zatwardziały konserwatysta i prawicowiec nie myślałem że taki totalitarny projekt ustawy wyjdzie spod pióra "prawicowego" Rządu. Po prostu masakra. To będzie koniec absolutny prawa do posiadania broni, o całej reszcie nie wspomnę."

www.facebook.com/…/1748916838557453
Anty_modernista
Razbrajają nas byśmy dali się wyrżnąć imigrantom których sprowadzają w pocie czoła. Gdzie są protesty? Gdzie są Narodowcy? Pochowali się?
Rafał_Ovile likes this.
Anty_modernista and one more user like this.
Anty_modernista shares this.
Żydowski okupant rozbraja Polski Naród
m.rekinek likes this.
lomax
"Nie wolno pozwolić" = należy przeciwstawić się.
Rafał_Ovile
lomax jak "NIE WOLNO pozwolić"?
lomax
NIE WOLNO pozwolić temu rządowi na ograniczenie Polakom dostępu do broni palnej. NIE WOLNO. Czytelnicy pamiętajcie o tym, to nie jest jakaś marginalna kwestia tylko FUNDAMENTALNA. W starożytnym Rzymie nawet niewolnicy mieli prawo posiadać broń do samoobrony. Władza w Polsce chce traktować obywateli gorzej niż niewolników. Szabes goje nie mogą się bronić, kiedy pan będzie ich okładał batem. …More
NIE WOLNO pozwolić temu rządowi na ograniczenie Polakom dostępu do broni palnej. NIE WOLNO. Czytelnicy pamiętajcie o tym, to nie jest jakaś marginalna kwestia tylko FUNDAMENTALNA. W starożytnym Rzymie nawet niewolnicy mieli prawo posiadać broń do samoobrony. Władza w Polsce chce traktować obywateli gorzej niż niewolników. Szabes goje nie mogą się bronić, kiedy pan będzie ich okładał batem. Ludzie pilnujcie tego tematu!!!!!!
kovanecky
ruska agentura rozbrajała, niemiecka agentura rozbrajała, a teraz usraelska agentura rozbraja...
Rafał_Ovile likes this.