Clicks912
pl.news
2

Trump zakazuje ambasadom używania gejowskich flag, ale…

Władze USA odrzuciły prośby nadesłane przez ambasady, by można było na masz wciągać flagi homoseksualistów, potwierdzili trzej dyplomaci w rozmowie z NBCNews.com 7 czerwca.

Prośby wysłali ambasadorowie z Izraela, Niemiec, Brazylii i Litwy.

Jednak gejowskie flagi są i będą wywieszane na "nieoficjalnych" masztach na terenie ambasad oraz na ścianach wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Trump ogłosił się liderem wsparcia dla "praw" gejów za granicą — na Twitterze i w formalnym oświadczeniu wydanym, by "świętować Pride Month LGBT i uznać nadzwyczajny wpływ, jaki wywarli ludzie LGBT".

Ambasador Trumpa w Berlinie, Richard Grenell, promuje swoją homoseksualność. Jest oficjalnie uczestnikiem wybitnie perwersyjnej demonstracji gejowskiej w Berlinie, wywiesza olbrzymi baner na budynku ambasady i organizuje liczne wydarzenia gejowskie — sam powiedział tak NBC News.

Rzecznik Grenella dodał, że "flaga »pride« będzie wywieszana w tak wielu miejscach w ambasadzie, jak to tylko możliwe".

#newsTsusfrxvse
PiotrM
MAŁA CIEKAWOSTKA:
w poniedziałek 10 czerwca o 8:23 rano strona CitizenGO została zaatakowana przez grupę hakerów.
Nasz międzynarodowy zespół informatyków (w tym dwóch z Polski) podjął natychmiastowe działania, by odeprzeć atak. Mijają kolejne 24 godziny odkąd pracują oni niemal bez wytchnienia.
Jak zapewne Państwo pamiętają, to nie pierwszy cyberatak na nasze strony, ale ten jest najbardziej …More
MAŁA CIEKAWOSTKA:
w poniedziałek 10 czerwca o 8:23 rano strona CitizenGO została zaatakowana przez grupę hakerów.
Nasz międzynarodowy zespół informatyków (w tym dwóch z Polski) podjął natychmiastowe działania, by odeprzeć atak. Mijają kolejne 24 godziny odkąd pracują oni niemal bez wytchnienia.
Jak zapewne Państwo pamiętają, to nie pierwszy cyberatak na nasze strony, ale ten jest najbardziej wyrafinowany i agresywny z jakim mieliśmy dotąd do czynienia.
Cyberterroryści są wyjątkowo zaciekli, tylko dlatego, że bronimy życia, rodziny i wolności, i robimy to metodycznie, niepokornie i bez wahania.
Pozwolą Państwo, że podzielę się groźbą, jaką wysłali nam dziś cybrprzestępcy:
„Jak się Wam podoba nasz atak? Usuńcie wszystkie treści seksistowskie i antyaborcyjne oraz te związane z LGBT. Jeśli nie zrobicie tego przed weekendem, rozpocznie się prawdziwa wojna i będziecie tego żałować.”
Zespół naszych informatyków niestrudzenie pracuje, ale atak wciąż trwa.
Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Hiszpanii przekazało nam szczegóły dotyczące tej grupy hakerów, którzy prawdopodobnie dokonują ataku. Robią to, ponieważ nie mogą zaakceptować, że my, CitizenGO, walczymy o życie, rodzinę i wolność… i robimy to skutecznie. Podjęli zmasowane działania, ale nie zdołają nas ani uciszyć, ani zastraszyć!
Calym sercem jestem z Wami ! Obroncy swietosci zycia poczetego i zycia ludzkiego w ogole. Zycie od Boga pochodzi i do Niego wylacznie nalezy. Niech Bog udziela Wam swej laski, niech umacnia w dobrych dzialaniach, niech strzeze przed szatanem i jego slugami. Proponuje kazdego dnia, u poczatku jakiegokolwiek waznego dzialania /w grupie lub pojedynczo/ odmawiac modlitwe do sw. Michala Archaniola i …More
Calym sercem jestem z Wami ! Obroncy swietosci zycia poczetego i zycia ludzkiego w ogole. Zycie od Boga pochodzi i do Niego wylacznie nalezy. Niech Bog udziela Wam swej laski, niech umacnia w dobrych dzialaniach, niech strzeze przed szatanem i jego slugami. Proponuje kazdego dnia, u poczatku jakiegokolwiek waznego dzialania /w grupie lub pojedynczo/ odmawiac modlitwe do sw. Michala Archaniola i polecac to dzielo Bogu w TRojcy swietej Jedynemu przez Niepokalane Serce Maryi. Szczesc Wam Boze !