Clicks174
csk.news
1

Pro-homosexuálny kardinál Rodríguez popiera existenciu Vatikánskej homosexuálnej loby

Tegucigalpalský kardinál Oscar Rodríguez Maradiaga, blízky prívrženec pápeža Františka, poprel existenciu homosexuálnej loby vo Vatikáne.

V rozhovore s časopisom PeriodistaDigital.com (12. septembra) Rodríguez nazval Vatikánsku homosexuálnu loby, "niečo čo existuje oveľa viac v písme novín ako v skutočnosti".

Rodríguezov vlastný seminár v Tegucigalpa má masívne homosexuálne problémy. Jeho pomocný biskup Juan Pineda, 57, odstúpil v júli, keď bol obvinený z homosexuality.

V tom istom rozhovore Rodríguez zaútočil na arcibiskupa Viganó, ktorý tvrdí, že Viganóove odhalenie - a nie zločiny, ktoré odhalil - "ublížujú viere mnohých ľudí".

Rodríguez sám je obvinený z finančného previnenia a zneužívania moci.

Obrázok: Oscar Rodríguez Maradiaga, © Christoph Müller-Girod, CC BY, #newsNudkfjckmt
Janko333
💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

Panna Mária nás pozvala tejto súčasnej dobe modliť sa za kňazov. Povedala, modlite sa za kňazov. Sú darom môjho Syna. Posolstvo, Medžugorie, dané prostredníctvom Márie Pavlovičovej na jej otázku Matke Božej: 'Aké posolstvo si praješ odovzdať kňazom? Pozývam vás, aby ste všetkých povzbudzovali na modlitbu ruženca. S ružencom zvíťazíte nad všetkými neduhmi, ktoré …More
💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

Panna Mária nás pozvala tejto súčasnej dobe modliť sa za kňazov. Povedala, modlite sa za kňazov. Sú darom môjho Syna. Posolstvo, Medžugorie, dané prostredníctvom Márie Pavlovičovej na jej otázku Matke Božej: 'Aké posolstvo si praješ odovzdať kňazom? Pozývam vás, aby ste všetkých povzbudzovali na modlitbu ruženca. S ružencom zvíťazíte nad všetkými neduhmi, ktoré chce teraz satan vniesť do katolíckej Cirkvi. Kňazi, všetci sa modlite ruženec! Zasväťte čas modlitbe ruženca!
Deti moje, apoštoli moji, pomôžte mi otvoriť cesty k môjmu Synovi. Ešte raz vás pozývam k modlitbe za vašich pastierov. S nimi zvíťazím.

Mladý ex-homosexuál povedal: Nebol som naplnený. Ale totálne prázdny. Nejestvujú homosexuáli. Jestvujú len heterosexuálni ľudia s homosexuálnou príťažlivosťou. Nikdy som nebol gayom. Mal som problém a ten vyriešil Ježiš. Albert
Průběh zjevení - La Salette
Papež nechť je na stráži před divotvůrci, neboť se blíží čas, kdy se objeví nejúžasnější
události na zemi i ve vzduchu. V roce 1864 bude Lucifer spolu s velkým množstvím démonů vypuštěn z pekla. Démoni budou kus po kuse podrývat a podlamovat víru, a podaří se jim dokonce zaslepit i Bohu zasvěcené osoby do té míry, že přijmou ducha špatných andělů.
Pokud se jim nedostane mimořádné milosti, většina řeholníků zcela ztratí víru a
mnoho duší uvrhnou do zkázy. la-salette.webnode.sk
Peréz. jezismaria.weebly.com/homosexualita-je-hriech.html

jezismaria.weebly.com/la-salette--zja…
la-salette.webnode.sk

💟💟💟💟💟💟💟💟💟
.
Zedad likes this.