Clicks867
ŚW.FILOMENA
11

Jonny Daniels, szef Fundacji Holocaustu : Polska jest dziś najbardziej przyjaznym dla żydów miejscem do życia. A wszystko dzięki postawie polskiego rządu...

Polska dla Żydów jest dziś jednym z najbezpieczniejszych krajów Europy - powiedział Jonny Daniels, szef Fundacji Holocaustu cytowany przez portal www.algemainer.com. Ciekawe jak zareaguje na to "Gazeta Wyborcza" i inne "polskie" media, które na każdym kroku widzą faszytów?

Daniels powiedział: W Polsce Żydzi czują się zupełnie inaczej niż w Paryżu, Brukseli i Berlinie, gdzie nie można czuć się bezpiecznym chodząc w jarmułce - stwierdził Jonny Daniels, dyrektor Fundacji Holokaust. Idalej: "Podczas uroczystości z okazji rocznicy powstania w getcie warszawskim zorganizowanej przez największe organizacje żydowskie w Polsce po raz pierwszy w historii prezydent i premier Polski byli obecni. Andrzej Duda to pierwszy prezydent, który odwiedził pomnik na cmentarzu żydowskim w Warszawie".

Daniels podkreślił także znaczenie wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w Białymstoku, podczas uroczystości upamiętniającej spalenie tamtejszej synagogi.

I taka jest prawda - Polska jest dziś najbardziej racjonalnym, przyjaznym dla człowieka miejscem do życia. A wszysko dzięki postawie polskiego rządu i kultury zwykłego Polaka. Niech Gazeta Wyborcza i inne media, które straszą Zachód antysemityzmem w Polsce zamilczą i przeproszą!!!

za:www.fronda.pl/a/polska-dla-zydo…

___________________________________________

PROSZĘ ,PRZECZYTAJ : Czyim Prezydentem jest Andrzej Duda ?

I POSŁUCHAJ : Judaizm odrzuca Chrystusa jako Mesjasza

_____________________________________________________
Agnus and one more user like this.
Agnus likes this.
ŚW.FILOMENA
... PROSZĘ ,PRZECZYTAJ : Czyim Prezydentem jest Andrzej Duda ?