Jazyk
Pozretia
1,4 tis.
csk.news 60 1

Rakúsky biskup má transparentný plastový ornát

Múzeum Benediktínskeho Kláštora v meste Admont v Rakúsku v súčasnosti vystavuje exponáty patriace novému biskupovi v Innsbrucku Hermanovi Glettlerovi, ktorý bol zasvätený v decembri 2017.

Medzi exponáty patrí fotografia Glettlera z roku 2004, ktorá má transparentný "ornát" vyrobený z plastu. Fotografia je tiež na obálke tohtoročného katalógu múzea.

Glettler verí v ženských kňazov. Jeho menovanie bolo nadšene ocenené komerčnými médiami.

#newsKjnocdvrkq

Napísať komentár
csk.news zmienil tento príspevok v Rakúska diecéza, "pokiaľ má Boh bradu, som feministka".
Zedad
Hoki no a co s tou sektářskou mentalitou uděláš? Jsi sektolog? Nebo se snad budeš ucházet o post papeže? Co tě tak irituje?
Sard sa to páči. 
Sard
Ano, ty například odkazy na videa s okultistou.
Hoki
Víš Zedade, platí to obecně co jsem uváděl a ta sektářská mentalita jde rozeznat na obyčejných věcech, reakcích na ostatní, na ukázkách manipulativního jednání... Nikoho nevylučuji, chraň Bůh :) Většinou se tací vylučují a předvádějí sami....
Sard
Nepomůže mu zcela určitě. Zvláště, když je Hoki sám NEOMALENEC.
Zedad
Hokia a asi ti ani ten pan Dušek z videa nepomůže.
Sard sa to páči. 
Zedad
Hoki sektářská mentalita? Hm. Začínat máš sám u sebe, máš si srovnat myšlenky, slova a skutky, abys obstál před Hospodinem. Nedomnívám se, že já nebo ty budeme v nebi řešit nebo radit v tom smyslu, že ten je sektář, ten tu nepatří a já ano. No nevím Hoki.
Sard sa to páči. 
Hoki
Sektářská mentalita bude vždy plochá a sevřená, neživotná a opuštěná. Takže trochu pro oživení našeho multinicka a sektáře: www.youtube.com/watch
henta
ŠKORPIONE, ŽE TĚ TO BAVÍ
TAKOVÝ NÁKLAD PŘED SEBOU VALIT.
Hoki
Jsou to spojené nádoby. Kdo bez ostychu věří v plochou Zem, ten může mít stejně tak plochou víru a nebo i šišaté myšlení.
henta
Škorpione, že se ti chce,
takový náklad valit před sebou.
Sard sa to páči. 
Hoki
Chtěl bych po zásluze vyzvednout zdejší odborníky na teorii placaté Země. Kdo by měl nejasnosti, stačí se na ně obrátit. Nabízejí skutečný PARADOX.
@Libor Halik "Vědeckého" lhaní je tolik, že mu není konce. Zeměkruh, ne koule
@henta PLACATÁ ZEMĚ - ANTARKTIDA
@Hebel: Důkaz o placatosti koláče
@pokrk, @Beno, @Sard, @Macek, @pavka, @Hev
a s trochou do mlýna přišli i @Vilém… Viac
Segal
Ukazováček prstu je další paradox (pitomost). Trousíš tyhle paradoxy protože si namlouváš, že jsi přitažlivý? No to snad ne?💩
Sard sa to páči. 
Segal
Jo ahá, ty napíšeš pitomost a abys to zakryl, udeláš z pitomosti paradox. A že se ti ale daří trousit paradoxy!®
Sard sa to páči. 
Hoki
Slovní paradox bývá přitažlivý. Stejně jako obrázek co vkládám. Kdo z uživatelů a ctitelů plackozemě jej měl na profilu? Hádanka pro dnešní den.
Segal
Placatá zeměkoule, to se ti fakt povedlo. Něco jako zbytečné mrhání. Kam na to chodíš?😹®
Sard sa to páči. 
Hoki
Jen sarduj ctiteli placaté Zeměkoule :) Tehdy mne ty tvé registrace pobavily, když líčily barvitě, jak je Země plochá a jak se do vesmíru nikdy nelétá a jak zednáři tahají za špagáty..... a bylo jich hned několik - těch špagátů a registrací samozřejmě. Taci o realitě dávno nevědí, ale jen sardují. POZN: Sardování nahrazuje běžnou a dostupnou inhalaci návykové látky a způsobuje to samé a tedy … Viac
Sard
Podle toho, jak vychvaluješ vystoupení okultistického propagandisty, tak úlevu potřebuješ ty. Proto se schováváš za spamy a dětinské obrázky. Obojí útěk z reality.
Sard
Spamování je jedním z projevů útěku z reality, Hoki. Jsi dobrý učeň okultistů. A nezapomeň! To, že spamuješ, "není tvůj problém, ale problém těch, kteří ti to vyčítají". Není ti pomoci.
henta sa to páči. 
Hoki
Ať už má dotyčný herec roztodivné názorové vrtochy, tak toto video "sedlo" a každý rozumný člověk určitě ocení obsah řečeného: www.youtube.com/watch

Víme dobře kdo psal před pár měsíci vášnivě o údajně placaté Zeměkouli? Tito jsou zřejmě už dávno mimo realitu, ale do debilů jim rozhodně nikdo spílat nebude :) Oni se jimi stali zcela svéprávně a dobrovolně.
Sard
Přesně podle okultistického návodu, Hoki. Ty se svými sliby nemáš problém, problém mají jiní.
sulnadzlato sa to páči. 
sulnadzlato
Kdo tady vášnivě sliboval, že ho v diskuzich neuvidíme? Někdo mimo realitu. Realita = pravda. Hokinář navěky mimo pravdu.
Sard sa to páči. 
Sard
Není ti pomoci, Hoki.
sulnadzlato sa to páči. 
sulnadzlato
Tenhle chlap v igelitu taky utek před realitou. Gratuluju. Hokinář a pete13 už mají svého biskupa.
Sard sa to páči. 
Hoki
Víme dobře kdo psal před pár měsíci vášnivě o údajně placaté Zeměkouli? Tito jsou zřejmě už dávno mimo realitu, ale do debilů jim rozhodně nikdo spílat nebude :) Oni se jimi stali zcela svéprávně a dobrovolně.
sulnadzlato
Pan Dušek dal debilům návod na útěk z reality. To je něco pro Hokináře.
Sard sa to páči. 
Hoki
Děkujeme Sardovi za osobní postřeh ze života, ale zřejmě dostatečně nepochopil o čem je zde řeč. Pak je ovšem pochopitelný špatný výklad. A přitom stačí tak málo - pozorněji naslouchat: www.youtube.com/watch
Sard
Okultistické rady jsou pro člověka velmi nebezpečné. Běda těm, kteří okultistům naslouchají. Nikdy si nepřiznají své chyby. Když jim někdo řekne, že hřeší, v hlavě se jim to po okultistickém "sednutí" otočí. Nehřeší oni, ale ten, kdo jim to říká. Není to jejich problém, ale problém toho, kdo jim to říká! Hoki, ty se podle okultistických pouček řídíš už dlouho, že?
sulnadzlato sa to páči. 
Samson1
Když se mluvilo dříve o kněžství, tak to mělo chuť svátostí a Kristovy přítomnosti v nich. Církev žila a dýchala milostnou přítomností Krista, který zjevoval a rozdával svou lásku. Tito moderní šulinci už neví jakou blbost vymyslet, aby se ukázali, též svou prázdnotu.
Hoki
Ať už má dotyčný herec roztodivné názorové vrtochy, tak toto video "sedlo" a každý rozumný člověk určitě ocení obsah řečeného: www.youtube.com/watch
Sard
Hoki, nepotřebuju, aby mne "lidsky kultivoval" zmatený okultista. To si nech na doma pro své děti a netahej to na Glorii.
Hoki
Milý Sarde, jak vidím od tebe zase nic nového. Jsem zde přece jen delší čas a jak vidím, tvůj osobní arsenál je značně opotřebovaný. Dovol mi tedy, abych tě trochu pobavil a dá se říci i lidsky kultivoval :) Tohle oceníš nejen ty: www.youtube.com/watch
Sard
No to je jistě hezké, že znáš i jiné registrace vedle té mé. Nevím ale, proč mi to hlásíš, milá skopičino. Nic se tím nezměnilo na tom, že křesťanem v pravém slova smyslu nejsi. Mám pro tebe také jeden odkaz, vybíraný s ohledem na tvůj mentální věk a jisté nevyřešené vztahové problémy, které jsi v minulých dnech tak často naznačoval. www.youtube.com/watch Bylo by dobré, aby sis své vztahy … Viac
henta sa to páči. 
Hoki
Milý Sarde, tvoji registraci /a nejenom tu/ znám dost dlouho, abych věděl jaké skopičiny provádíš. Začínáš limitovat k produkci této originální dámy: www.youtube.com/watch
Sard
Tak jo, Hoki, chci, abys věděl, že znakem křesťana je nepředstíraný, upřímný zájem o bližního. Nejspíše je tvůj interes o bližní cezený prismatem zisku. Nejsi v tom sám, jak jsem si všiml. Podle mne, Hoki, jsi možná členem římskokatolické církve. Jsi možná pokřtěný a biřmovaný. Možná jsi měl i sňatek v kostele. Křesťanem v pravém slova smyslu však nejsi.
henta sa to páči. 
Hoki
Milý Segale aj. děkuji za vytříbenou péči, ale již křesťanem jsem. Jakého vyznání jsi ty mne nikterak nezajímá.
Segal
Vkladanim obrázků a odkazů, vyhrožováním a hadkami se z tebe křesťan nestane.🚷🔕🚱
Sard sa to páči. 
Hoki
S nikým se Segale rozhodně nehádám a jen s mírným pobavením sleduji pokusy některých registrací vytvářet konflikty a dusivou atmosféru. Ale není to nic nového. Samozřejmě ti, kteří překročí jisté mantinely mají nárok na logickou "odměnu". A ti, kteří respektují komunikační etiku a prostor nezanášejí nezdravou obsedancí a nebo cílenými osobními pomluvami nemají a nemohou mít nejmenší problémy.
Segal
Není den, aby ses s někým nehadal, někomu nevyhrožoval , někoho neurazil. Ty jsi vlastně hotový satan , Hoki.👹🔊🚷
henta sa to páči. 
Sard sa to páči. 
Hoki
Je to paušální tvrzení milá dámo a stále jsem svědkem dlouhého výčtu výroků, komunikačních aberací, které spíše implikují jakousi podobnost s komentáři a vklady těch, které jsem zmiňoval o kousek níže.
henta
Ty jsi znám jako rušitel všech
hodnot, zvláště duchovních.
To nezastřeš ani tím když jako
obílený hrob, budeš vkládat
svaté modlitbičky a obrázky.
Segal sa to páči. 
Hoki
Asi takhle milý Sarde. Není tajemstvím, že zde na GLORII se někteří vyskytují i v různých registracích a zneužívají toho. Pokud to je zneužito cíleně k očernění konkrétních osob, pak se tací mohou těšit po dohledání například na občanskoprávní spor, kde jim může být vyměřena pořádková pokuta, případně druhé straně zatáhnou za pěkných pár tisíc i právníka a nebo i nezbytné náklady, které s tímto … Viac
Sard
Co myslíš, je zde někdo zvědavý na řeči o klonech? Je někdo zvědavý na urážení Petry nebo Henty? Nauč se slušnosti sám, když ti jí rodiče nevštípili výchovou.
Segal sa to páči. 
henta sa to páči. 
Hoki
Moc zajímavé - zvláště to od henty :) Za chvíli může dělat klona od magdach/PetraB.
ceskoslo
Přečetl jsem si článek, v kterým má být něco "moc zajímavě vysvětleno."
Namísto zajímavého vysvětlení jsem si přečetl jen propagaci modernistických bludů, v minulosti již řádně odsouzených Magisteriem.
henta
Krajní levice - její zástupce Hoki,
je přímo řízená pánem nadzemských
mocností zla.
Hoki
textové doplnění předchozího: Možná se tady časem vyskytne i biskupský deštník, proti tradičním - nepravověrným, plivancům.

PS: Srdečně zvu na toto mimořádné místo: www.neratov.cz/poutni-misto Pláštěnky netřeba, kostel má skleněnou střechu.
Hoki
Alico, jsem rád, že se ti tento muzejní exponát líbil a ocenila jsi jeho využití. Církev nehanobím, hanobí ji ti, kteří po ni neustále plivají a žijí představami minulosti a stálou kritikou všeho možného. Vážím si toho, jak jsi shovívavá k hentě, která ŘK církev a papeže dnem i nocí chválí :) Možná se tady časem vyskytne i biskupský deštník, proti tradičním plivancům. Jinak moc zajímavě zde něco … Viac