Мова
Перегляди
29
uk.news

Єпископ хоче "врятувати християнство від католицизму"

Єпископ Антоніо Стальяно з міста Ното на Сицилії планує створити "Популярне вчення про Христа" (англійською мовою) в якості додаткової роботи в рамках Синоду у справах молоді.

18 вересня єпархіальне видання Ното повідомило, що через цю роботу Стальяно планує запропонувати молодим людям "новий образ Ісуса", який буде "вільним від традиційного католицизму", а також не буде містити "релігійних масок", і дозволить "повернути істинний образ Господа ".

Цитуючи комуністичного співака Фабріціо Де Андре (помер в 1999 році), Стальяно додає, що "хоче врятувати християнство від католицизму", а також говорить про те, що образ церкви необхідно "модернізувати", щоб показати молодим людям, що "справжня релігія Ісуса Христа - це не жорстокий інструмент, а справжня християнська віра, яка відкриває всі межі великодушності Господа ".

Варто відзначити, що Стальяно грає на гітарі і співає пісні, виступаючи зі своїми комерційними перфомансами прямо під час церковних мес. Він називає свій підхід до роботи "поп-богослов'ям".

Зображення: Antonio Staglianò, #newsBhdlcdjfqr
Написати коментар