Language
11 2 2k

Katolicka gazeta: „Jezus maszerowałby w pro-aborcyjnym Marszu Kobiet”! Biskupi milczą, a niektórzy …

Oficjalna katolicka gazeta diecezji San Jose (Kalifornia) „The Valley Catholic” promuje eugenikę i próbuję przypisać ją samemu Jezusowi Chrystusowi. Twierdzi, że Jezus poparłby, a nawet kroczyłby w Marszu Kobiet, który 21 stycznia kroczył ulicami …
Write a comment …
Czeslaw Lipka
Katolicka gazeta: „Jezus maszerowałby w pro-aborcyjnym Marszu Kobiet”! Biskupi milczą, a niektórzy zakazują wspierania pro-life!////////////////JUZ SAM GLOWNYY DEMON-LUCYFER-NIE SAMOWICIE W KOSCIELE MACI WIEC OWIECZKI BADZCJE CZUJNI BO WILK CZYCHA [More]
Note Czeslaw Lipka mentioned this post in Katolicka gazeta: „Jezus maszerowałby w pro-aborcyjnym Marszu Kobiet”! Biskupi milczą, a niektórzy ….
osdamen
To nie pasterze tylko pastuchy śmierdząca masoneria kościelna która ma na rękach krew, a w głowach kolejne plany zbrodnicze dla wszelkiej maści dewiantów, lewaków, zboczonych umysłowo "ludzi".
Croisade likes this.
View 3 more likes.
Weronika.S
Rozeznanie kto owca , a kto wilk w owczej skórze, szczególnie na czasie, a Sam Chrystus zachęca nas do poszukiwania prawdy, abyśmy nie zostali zwiedzeni.
Croisade likes this.
View 4 more likes.
annaaurelia
ten tytuł to jawne bluźnierstwo !!!, a ta gazeta, to nie jest katolicka, nie czarujmy się, biskupów nie oskarżam, bo od rozliczania jest sam BÓG
Croisade likes this.
View 2 more likes.
yaphet
Zamilknę, ponieważ cisną mi się na usta nieprzyzwoite słowa.
Croisade likes this.
View 5 more likes.
Weronika.S
@m.rekinek Milczenie ich jest jednakże bardzo wymowne, a nawet obraźliwe.....
Croisade likes this.
m.rekinek
,, Niestety brakuje stanowczej reakcji hierarchów Kościelnych, czego przykładem jest brak reakcji ordynariusza diec. San Jose Patricka McGrath’a oraz nałożony przez kard. Blase Cupich’a (Chicago) zakaz uczestniczenia w manifestacjach pro-life przez księży i kleryków."
---------------------------------------------------------------
A kardynała Blase’a Cupich’a to już znamy. Bardzo ,,zasłużony". Tylko komu ?
(poniżej linki)
Abp Chicago Blase Cupich : nawet aktywny homoseksualista … [More]
Croisade likes this.
View 2 more likes.
Anty_modernista
Biskupi milczą bo zaprzedali się żydomasonerii
Croisade likes this.
View 2 more likes.
Jakby nie było to posoborowi słudzy lucyfera !
Croisade likes this.
View 2 more likes.
Bos016
Katolicka gazeta, próbująca uczynić z Jezusa Chrystusa eugenicznego zbrodniarza na wzór Francisa Galtona, z miejsca powinna zostać zlikwidowana lub władze kościelne, mocą Kodeksu Prawa Kanonicznego, powinny odebrać podtytuł „katolicki”.
Croisade likes this.
View 2 more likes.