Język

Katolicka gazeta: „Jezus maszerowałby w pro-aborcyjnym Marszu Kobiet”! Biskupi milczą, a niektórzy …

Oficjalna katolicka gazeta diecezji San Jose (Kalifornia) „The Valley Catholic” promuje eugenikę i próbuję przypisać ją samemu Jezusowi Chrystusowi. Twierdzi, że Jezus poparłby, a nawet kroczyłby w …
Napisz komentarz …
m.rekinek wspomniał ten post w Arcybiskup Chicago chwali pomysł udzielania Komunii Świętej rozwodnikom w nowych związkach.
Czeslaw Lipka
Katolicka gazeta: „Jezus maszerowałby w pro-aborcyjnym Marszu Kobiet”! Biskupi milczą, a niektórzy zakazują wspierania pro-life!////////////////JUZ SAM GLOWNYY DEMON-LUCYFER-NIE SAMOWICIE W KOSCIELE MACI WIEC OWIECZKI BADZCJE CZUJNI BO WILK CZYCHA
Verbum Dei aeternum lubi to. 
osdamen
To nie pasterze tylko pastuchy śmierdząca masoneria kościelna która ma na rękach krew, a w głowach kolejne plany zbrodnicze dla wszelkiej maści dewiantów, lewaków, zboczonych umysłowo "ludzi".
Croisade lubi to. 
Pokaż 3 polubinia więcej.
Weronika.S
Rozeznanie kto owca , a kto wilk w owczej skórze, szczególnie na czasie, a Sam Chrystus zachęca nas do poszukiwania prawdy, abyśmy nie zostali zwiedzeni.
Croisade lubi to. 
Pokaż 4 polubinia więcej.
annaaurelia
ten tytuł to jawne bluźnierstwo !!!, a ta gazeta, to nie jest katolicka, nie czarujmy się, biskupów nie oskarżam, bo od rozliczania jest sam BÓG
Croisade lubi to. 
Pokaż 2 polubinia więcej.
yaphet
Zamilknę, ponieważ cisną mi się na usta nieprzyzwoite słowa.
Croisade lubi to. 
Pokaż 5 polubień więcej.
Weronika.S
@m.rekinek Milczenie ich jest jednakże bardzo wymowne, a nawet obraźliwe.....
Croisade lubi to. 
Anty_modernista lubi to. 
m.rekinek
,, Niestety brakuje stanowczej reakcji hierarchów Kościelnych, czego przykładem jest brak reakcji ordynariusza diec. San Jose Patricka McGrath’a oraz nałożony przez kard. Blase Cupich’a (Chicago) zakaz uczestniczenia w manifestacjach pro-life przez księży i kleryków."
---------------------------------------------------------------
A kardynała Blase’a Cupich’a to już znamy. Bardzo ,,zasłużony". … Więcej
Croisade lubi to. 
Pokaż 2 polubinia więcej.
Anty_modernista
Biskupi milczą bo zaprzedali się żydomasonerii
Croisade lubi to. 
Pokaż 2 polubinia więcej.
Jakby nie było to posoborowi słudzy lucyfera !
Croisade lubi to. 
Pokaż 2 polubinia więcej.
Bos016
Katolicka gazeta, próbująca uczynić z Jezusa Chrystusa eugenicznego zbrodniarza na wzór Francisa Galtona, z miejsca powinna zostać zlikwidowana lub władze kościelne, mocą Kodeksu Prawa Kanonicznego, powinny odebrać podtytuł „katolicki”.
Croisade lubi to. 
Pokaż 2 polubinia więcej.