Język
Wyświetlenia
2,6 tys.
Wiadomości Gloria.TV 12 3

Wiadomości Gloria.tv z dnia 1. lipca 2016 r.

1. Kościół katolicki i inne Kościoły zrzeszone w Polskie Radzie Ekumenicznej opowiadają się za uchodźcami
2. Kardynał Napier odpowiada Franciszkowi i kardynałowi Marxowi
3. Bractwo Kapłańskie świętego Pius X krytycznie o Franciszku

Kościół katolicki i inne Kościoły zrzeszone w Polskie Radzie Ekumenicznej opowiadają się za uchodźcami
Wczoraj zostało podpisane przesłanie Kościołów w Polsce w sprawie uchodźców. Sygnatariusze zgadzają się, że „obecna sytuacja wystawiła na próbę koncepcję współpracy państw w ramach Unii Europejskiej”. W liście nie znajdujemy jednak żadnej zachęty do głębszego rozeznania sytuacji kryzysu migracyjnego. Kardynał Nycz powiedział: „Za parę tygodni Papież Franciszek przyjedzie do Polski i upomni się o bezdomnych i uchodźców”. Zasugerował też, że Kościół jeszcze bardziej powinien wspierać inicjatywy w zakresie przyjmowania migrantów: Do dotychczasowych działań należy dodać te nowe wyzwania”.

Kardynał Napier odpowiada Franciszkowi i kardynałowi Marxowi

Kardynał Napier z Durbanu, z Południowej Afryki, wypowiedział się w sprawie poglądu przedstawionego ostatnio przez kardynała Marxa z Monachium i wspartego później przez samego Franciszka. Twierdzą oni, że Kościół powinien przeprosić gejów. Kardynał Napier napisał na twitterze: „Boże, pomóż nam! Następnie będziemy musieli przepraszać za nauczanie, że cudzołóstwo jest grzechem! Poprawność polityczna jest dzisiaj największą herezją”.

Bractwo Kapłańskie świętego Pius X krytycznie o Franciszku

W ostatnim oświadczeniu Bractwo stwierdza między innymi: „Przede wszystkim interesuje nas powrót papieża do Tradycji Świętej, a nie uznanie na płaszczyźnie kanonicznej, do czego mamy prawo”, „w obecnym wielkim i bolesnym zamęcie, panującym w Kościele, głoszenie nauki katolickiej wymaga zaznaczenia błędów, jakie przeniknęły w głąb Kościoła, do których niestety zachęca wielu jego duszpasterzy, łącznie z samym papieżem”.
adan2
Poprawność polityczna jest dzisiaj największą herezją”
Kardynał Napier
Piotr2000
masonsko-zydowska UNIA EUROPEJSKA
z nastepczynia i kontynuatorka idei towarzysza socjalisty Adolfa HITLERA,
pani Merkelowa, byla agentka komunistycznej STASI
ma do pomocy w Polsce jako NAGANIACZY
kard. NYCZA, ks. bpa GADECKIEGO i kilku innych koscielnych modernistow.
O pani Merkel i jej kolesiach mozesz obejrzec wiecej na youtube.com wpisujac fraze:
satanistyczna ceremonia w Szwajcarii:
Więcej
waz2054
Fajne jest to ostatnie zdjęcie. Po dokładnym przeczytaniu wstępu "Kościół Katolicki itd......", doszedłem do wniosku, że jest to zdjęcie Kościoła lub Kościołów. Czy mam rację?
stanislawp
ELZBIETA SPITALNIAK
To parvusy nawołują urywkami z Biblii... byłem w podróży a nie przyjęliście mnie
sugerując jak chorzy na głowę, że w antychrystach muzułmańskich mieszka Jezus Chrystus!
sugerując że Muzułmańscy antychryści wierza w prawdziwego Boga którego nazywaja Allahem... nawet teolog @Chcący pocił się tutaj udawadniając ze Allah to Bóg a nie szatan!
no i wszelkie one i Krzysie twierdz… Więcej
ELZBIETA SPITALNIAK
Kardynalowie i Biskupi bylo referendum ktory z Was spytal wiernych o zgode na przyjecie tzw uchodzcow.? Zapomnieliscie ze to nasze skladki Was utrzymuja A moze to polrocze bedzie o pustej tacy Jestescie po to by sluchac wiernych i decyzje musza byc nasze .Kiedy jestescie tak gorliwi dla Polakow o niskich dochodach choych przewlekle czy ludzi ulicy ? Ci ludzie potrzebuja pomocy .Dla uchudzcow … Więcej
waz2054
Pierwsze zdanie i już przekłamanie. "Kościół katolicki i inne Kościoły zrzeszone w Polskie Radzie Ekumenicznej opowiadają się za uchodźcami." To nie kościoły tylko hierarchia tych kościołów opowiada się za uchodźcami. Mają do tego prawo jako osoby prywatne. Gdyby zaś ci hierarchowie upierali się, że to "kościoły", to odpowiem tak. Jest tylko jeden prawdziwy Kościół. Aby występować w jego imieniu … Więcej
Anty_modernista
Ajwaj biskupi lubią pomagać ... cudzymi rękami. Chojnie obdarować nas chcą przyszłymi oprawcami, których na dodatek mamy sami wykarmić hodując żmiję. Czyż może być większa perfidia?
ELZBIETA SPITALNIAK
Szanowni Biskupi to po ile lozek wstawiliscie do swoich komnat dla tzw uchodzcow?
Agata.B
Zapytaj stado owiec owce mówią "Nie" wilkom. .i co wilkowie powiedzą
W obronie Tradycji Kościoła wspomniał ten post w «Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Bo byłem...….
Anty_modernista
Szatan nie wahał się użyć Słowa Bożego kusząc Chrystusa . Podobnież dziś posługuje się słowami Pana naszego Jezusa Chrystusa by wymusić przyjmowanie islamskich diabłów. Nasza odpowiedź powinna brzmieć: IDŹ PRECZ SZATANIE!
mkatana
Kardynał Napier z Durbanu, z Południowej Afryki, wypowiedział się w sprawie poglądu przedstawionego ostatnio przez kardynała Marxa z Monachium i wspartego później przez samego Franciszka. Twierdzą oni, że Kościół powinien przeprosić gejów. Kardynał Napier napisał na twitterze: „Boże, pomóż nam! Następnie będziemy musieli przepraszać za nauczanie, że cudzołóstwo jest grzechem! Poprawność politycz… Więcej
Anty_modernista
To nie Kościół Katolicki lecz żydomasońska sekta okupująca Kościół jest za sprowadzaniem uchodźców. Ta sama która proklamowała diabelski ekumenizm, wolność religijną, ta sama która wywoływała wojny i kryzysy, ta sama która założyła unię europejską, ta sama, która dąży do wymieszania ras i utworzenia jednego państwa światowego, zaczipowania wszystkich ludzi i jednej światowej religii antychrysta.