Język
Wyświetlenia
786
frondziak 2 6

Bardzo dobrze! Lotos wycofuje 'Tigera' ze swoich stacji

Zdj. GasparEP4, CC BY SA 3.0, Wikimedia Commons

Anna Luitek, dyrektor Grupy Lotos ds komunikacji, poinformowała o wycofaniu ze sprzedaży na stacjach Lotosa napoju Tiger Energy Drink. To działanie jest odpowiedzią na skandaliczną kampanię reklamową napoju.

Twórca reklamy, agencja J. Walter Thompson Group Poland, opublikowała w social mediach przeprosiny za przekroczenie granic dobrego smaku w reklamie energetyka. Osoby odpwiedzialne za reklamę w skandaliczny sposób nawiązującą do Powstania Warszawskiego, zostały natomiast zwolnione. Firma przekazała także zadośćuczynienie na rzecz żyjących weteranów Powstania. Była to kwota rzędu pół miliona złotych.

Bojkot produktów firmy Maspex- producenta Tiger Energy Drink, ogłosiło również Polskie Radio.

Miejmy nadzieję, że w ślad za Lotosem pójdą inne firmy. Cel NIE uświęca środków, zwłaszcza jeśli chodzi o cenne dla Polaków wartości...

yenn/Twitter, Fronda.pl

www.fronda.pl/a/bardzo-dobrze-l…

Napisz komentarz
Syn Marnotrawny
Świetny ruch - szacunek zań - wraz z grupą Lotos powinny pójść i pozostałe sieciówki.
Nie mówiąc o tym, że jakiś stosowny ministerek na mównicy powinien ogłosić zakaz dystrybucji produktów tej firmy na terenie Polski.
rysio
Miejmy nadzieję, że w ślad za Lotosem pójdą inne firmy. Cel NIE uświęca środków, zwłaszcza jeśli chodzi o cenne dla Polaków wartości...