Clicks6.7K
ŚW.FILOMENA
2

Od niedzieli Franciszek jest oficjalnym członkiem krakowskiego centrum żydów ...

(znalezione w komentarzach)

Od niedzieli Franciszek jest oficjalnym członkiem krakowskiego centrum Sydow (JCC – Jewish Community Center).

Wręczenie karty członkowskiej odbyło się w rezydencji arcybiskupa Krakowa . Kartę wręczył osobiście, naczelny executive krakowskiego JCC Jonathan Ornstein , dziękując za wkład w odrodzenie żydowstwa w Krakowie oraz wsparcie prześladowanych .

W uroczystości wziął udział sam papa Franciszek w Polsce, rebe Miki Schudrich, znany wiezień Auschwitz Moniek Turski i Roman Kent, Piotr Wislicki, naczelny polskiego stowarzyszenia instytutu historii żydów i kilku naczelnych innych organizacji na garnuszku podatnika – Przy okazji warto odnotować ze ilość żydowskich organizacji rośnie jak na drożdżach a krakowska JCC ma już 600 stowarzyszonych/aktywistów opłacanych z kieszeni podatnika i ilość pasożytów na jednej imprezie.

Z fotki w doniesieniu dedukuję,że tylko polscy biskupi chowają krzyże w obecności ‚wybranych’ i nie tylko usuwają krzyże ale wypraszają się sami we własnym kraju z uroczystości żeby ich nie urazić.

www.jta.org/…/pope-francis-be…
————————————————————————————-
“I told him about the rebirth of Jewish life in Krakow and how close our relations are with the church. And I thanked him for giving voice to the oppressed,”

za:marucha.wordpress.com/…/wolne-tematy-63…

______________________________________________________________________________

PROSZĘ , PRZECZYTAJ :

KRAKÓW : Dwóch hierarchów wstąpiło do Zakonu Rycerzy Kolumba

Najpierw jezuici teraz Opus Dei dochodzi do głosu w Watykanie

Sytuacja w Kościele jest dramatyczna ponad miarę. Mamy do czynienia z jawnym odejściem Watykanu od czystości nauki Jezusa Chrystusa...

PODSUMOWANIE PAPIESKIEJ PIELGRZYMKI NA ŚDM - "BOŻE , WIDZISZ I GRZMISZ"- forumdlazycia.wordpress.com/…/boze-widzisz-i-…
ľubica and 2 more users like this.
ľubica likes this.
Franciszek Polak likes this.