Clicks45
uk.news

Під час поїздки в Африку: Папа Франциск призначив трьох лібералів для участі в Синоді в Амазонії

7 вересня Папа Франциск призначив трьох головних делегатів синоду в Амазонії, які очолять процес обговорення ключових питань. Ними стали:

Ліберал з Венесуели, кардинал Бальтазар Поррас Кардосо, якому виповнилося 74 роки. Варто відзначити, що Поррос був призначений в якості другого кардинала, які проживають в Венесуелі з 2016 року. Після цього кардинал Уроса з Каракаса виявився в його тіні. До того ж, Уроса був одним з 13 кардиналів, які виступили з протестом проти синоду з питань сім'ї в 2015 році.

Модерніст і куріальний кардинал з Перу, Педро Баррето Хімено, якому виповнилося 75 років. Він став кардиналом в 2018 році. Він назвав єретичний робочий документ Синоду в Амазонії "виявом волі і думки людей Господа", відповідаючи на активну критику з боку кардиналів-католиків.

Модерніст і куріальний кардинал, Жуан Брас ді Авіс, якому виповнилося 75 років. Він є затятим шанувальником Папи Франциска, який виступає проти обітниці безшлюбності, а також вважає багато традицій "марними" і несе відповідальність за знищення кількох релігійних спільнот.

Зображення: © wikicommons, CC BY-SA, #newsLadhssawyz